ZSZiP znowu górą!!!

Dnia 05 czerwca 2014r. na szczawnickim orliku rozegrana została „Licealiada Ośrodka Sportowego Szczawnica w Piłce Nożnej Chłopców”. W zawodach udział brały cztery drużyny: z Zespołu Placówek Oświatowych w Niedzicy, Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka n/D, Liceum Ogólnokształcącego z Krościenka n/D oraz Pienińskiej Szkoły Zawodowej ze Szczawnicy. Pierwsze miejsce wywalczyła drużyna ZSZiP z Krościenka i tym samym uzyskała prawo reprezentowania Ośrodka Sportowego Szczawnica na zawodach szczebla powiatowego. Najlepszym zawodnikiem turnieju został wybrany Filip Piszczek z ZSZiP w Krościenku n/D.
Sędzią głównym zawodów był Ryszard Darlewski, drużyny grały systemem „każdy z każdym” a organizatorem było Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Oto wyniki wszystkich spotkań:

1.Mecz
Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n/D – Liceum Ogólnokształcące Krościenko n/D
Wynik 3 : 1
2. Mecz
Pienińska Szkoła Zawodowa Szczawnica – Zespół Placówek Oświatowych Niedzica
Wynik – 1 : 0
3.Mecz
Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n/D – Zespół Placówek Oświatowych Niedzica
Wynik – 4 : 1
4.Mecz
Liceum Ogólnokształcące Krościenko n/D – Pienińska Szkoła Zawodowa Szczawnica
Wynik – 2 : 3
5.Mecz
Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n/D – Pienińska Szkoła Zawodowa Szczawnica
Wynik – 5 : 0
6.Mecz
Liceum Ogólnokształcące Krościenko n/D – Zespół Placówek Oświatowych Niedzica
Wynik – 1 : 2

Klasyfikacja końcowa:

1 miejsce – Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n. D

2 miejsce – Pienińska Szkoła Zawodowa Szczawnica

3 miejsce – Zespół Placówek Oświatowych Niedzica

4 miejsce – – Liceum Ogólnokształcące Krościenko n/D

Opiekunem drużyny ZSZiP jest mgr Michał Morawczyński – nauczyciel wf. Zwycięzcy wystąpili w następującym składzie: Filip Piszczek z klasy IIIw, Maciej Słowik, Mateusz Mlak, Dawid Piszczek, Dariusz Sajdak z klasy II a/w, Rafał Ziemianek, Patryk Olejarz, Michał Urban z klasy Ii, Marek Wójcik z klasy Ia oraz Tomasz Waksmundzki z klasy Ig.

Galeria – część fotografii pochodzi z serwisu www.pieninyinfo.pl

red. Michał Morawczyński

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *