Zakończenie roku szkolnego uczniów klas czwartych

24 kwietnia 2015 roku w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas czwartych Technikum. Uroczystość rozpoczęła się Mszą Świętą, potem nastąpiła część oficjalna, w czasie której sztandar szkoły został przekazany uczniom klas trzecich. Uroczystość była okazją do podsumowania czterech lat pracy i wyróżnienia najlepszych absolwentów. Pani Dyrektor Elżbieta Trojnarska wręczyła nagrody książkowe absolwentom z najlepszymi wynikami i osiągnięciami. Pożegnała tegorocznych maturzystów, życząc im wytrwałości, dojrzałości i mądrości w dokonywaniu dalszych życiowych wyborów.
Były również podziękowania dla Rodziców, którzy wspierali szkołę poprzez pracę w Radzie Rodziców. Wygłosiły je Przewodnicząca Rady Rodziców Pani Barbara Babiak i Przewodnicząca Samorządu Uczniowskiego Justyna Groń. Na koniec słowo pożegnalne i podziękowania w imieniu absolwentów wygłosił uczeń klasy IV i –Mateusz Zachwieja.
Uroczystości zakończył program artystyczny przygotowany przez klasę III g/h prezentujący przyszłość absolwentów oraz zdjęcia upamiętniające ich czteroletni pobyt szkole – prezentację przygotowali uczniowie klasy III i. Absolwenci otrzymali także od młodszych kolegów pamiątkowe upominki. Po uroczystości maturzyści spotkali się ze swoimi Wychowawcami na ostatnim już rozdaniu świadectw.
Wszystkim absolwentom życzymy połamania piór na maturze, opanowania stresu i właściwych wyborów dalszej drogi życia. Niech Wam w życiu przyświecają słowa Plutarcha: „Z wszystkich ludzkich rzeczy tylko wiedza jest nieśmiertelna”.

Galeria

red. Stanisława Kwiatek

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *