Zajęcia z doradcami zawodowymi MCIZ OHP w Nowym Sączu

W dniu 03 października 2014r. zakończyliśmy cykl zajęć dla uczniów Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej z udziałem doradców zawodowych Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej OHP w Nowym Sączu. W zajęciach, przeprowadzonych przez panie Elżbietę Chmura i Annę Jerzakowską uczestniczyli uczniowie klas:
III a/w – ZSZ temat: Metody poszukiwania pracy,
IV d – Technikum temat: Przed wejściem na rynek pracy,
IV i – Technikum temat: Przed wejściem na rynek pracy,
Profesjonalizm, aktywne metody i życzliwa atmosfera podczas zajęć sprawiły, że uczniowie chętnie w nich uczestniczyli. Mieli możliwość skorzystać z indywidualnych konsultacji.

Serdecznie dziękujemy doradcom zawodowym p. Elżbiecie Chmura, i p. Annie Jerzakowskiej z Mobilnego Centrum Informacji Zawodowej OHP w Nowym Sączu za realizację cyklu zajęć z doradztwa zawodowego dla młodzieży klas IV Technikum i III Zasadniczej Szkoły Zawodowej w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku nad Dunajcem.
Tematyka spotkań oraz wieloletnie doświadczenie prowadzących przyczyniły się niewątpliwie do podniesienia wiedzy wśród młodzieży dotyczącej metod poszukiwania pracy oraz sytuacji na rynku pracy. Zajęcia wywołały duże zainteresowanie wśród młodzieży.
Jeszcze raz serdecznie dziękujemy i liczymy na dalszą współpracę.

Galeria

red. A. Tomczyk

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *