Wyniki wyborów do Samorządu Uczniowskiego

W dniu 10 października 2014 roku w naszej Szkole odbyły się wybory do Samorządu Uczniowskiego, które poprzedziła tygodniowa kampania wyborcza. Kandydaci mieli możliwość zaprezentowania swoich programów wyborczych na plakatach, w szkolnym radiowęźle lub podczas spotkań z uczniami na godzinach wychowawczych. Oddano 191 ważnych głosów. Wśród nich znalazło się 181 głosów uczniowskich i 10 nauczycielskich. Dwa głosy były nieważne. Komisja Skrutacyjna w składzie – przewodniczący: Dominika Zachwieja – kl.3gh, członkowie: Kamil Krzyśko – kl.2i, Sylwia Knurowska – kl.2ht, Damian Waksmundzki – kl.1it, Krystian Bochnak – kl.1g, dokonała podliczenia głosów, w obecności opiekuna SU.
Najwięcej głosów uzyskali: Justyna Groń – 3i, Lucyna Hryc – 2ht, Rafał Ziemianek – 2i i Natalia Firek – 2g. Zdecydowaną większość głosów otrzymała JUSTYNA GROŃ, która tym samym została wybrana Przewodniczącą SU. Frekwencja wyborcza wyniosła: 66%. Na szczególną pochwałę zasługują klasy: 2ht i 3gh, które do głosowania przystąpiły w 100%.
Gratulujemy Justynie i życzymy owocnej pracy w bieżącym roku szkolnym.

frekwencja

Galeria

red. s. Małgorzata Dyrek

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *