Wygrana naszych piłkarek

2 grudnia 2015 r. dwa zespoły zawodniczek: Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek i Pienińskiej Szkoły Zawodowej ze Szczawnicy brały udział w rozgrywkach piłki nożnej. Drużyny spotkały się na sali gimnastycznej LO w Krościenku. Drużyna dziewcząt w składzie: Pawlik Paulina, Rapacz Patrycja, Rusnarczyk Aneta, Hurkała Kinga, Jandura Magdalena i Gabryś Agnieszka zajęły I miejsce. Druga drużyna naszej szkoły w składzie: Bednarczyk Aneta, Zając Honorata, Jurek Anna, Kotarska Paulina, Knutelska Iwona i Kozub Paulina wywalczyła II miejsce. Dziewczęta z Pienińskiej Szkoły Zawodowej uplasowały się na III miejscu.
Cieszymy się z dobrego występu naszych zawodniczek i życzymy dalszych sukcesów.

Danuta Śniegoń

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *