Wycieczka w Tatry

Na jesienną wyprawę w Tatry udały się 1 października klasy 2g i 3g pod opieką wychowawców: p.Doroty Nelle-Zborowskiej i p.Małgorzaty Hryc oraz s.Małgorzaty Dyrek. Celem wycieczki było dotarcie na Halę Gąsienicową – do schroniska w Murowańcu. Trasa wycieczki rozpoczynała się i kończyła w Kuźnicach, jednak szliśmy dwoma szlakami – najpierw żółtym, a potem niebieskim, którymi prowadził nas p.Sławomir Jankowski, przewodnik tatrzański. Chyba najważniejszą sprawą była pogoda, która rankiem nie zapowiadała się najlepiej, ale jednak potem nam dopisała! Dzięki temu mogliśmy podziwiać piękne wspaniałe szczyty tatrzańskie, rozpościerające się wokół nas. Cieszy również fakt, że kolejne klasy zdecydowały się na wycieczkę górską i poznawanie naszych pięknych okolic. Na zakończenie zatrzymaliśmy się chwilę w centrum Zakopanego.

GALERIA ZDJĘĆ

red. s. Małgorzata Dyrek

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *