Wybory Opiekuna Samorządu Uczniowskiego już wkrótce…

25 września 2015 roku w naszej Szkole odbędą się wybory Opiekuna Samorządu Uczniowskiego. Wyboru dokonają sami uczniowie, którzy w godz. 7.30 – 12.15 będą mogli głosować w punkcie wyborczym znajdującym się obok sekretariatu szkoły. Lista kandydatów, wśród których znajdują się prawie wszyscy nauczyciele pracujący w szkole, została już upubliczniona, więc uczniowie już mogą zastanawiać się nad wyborem tego jedynego kandydata. W poprzednim roku zwycięzcą okazała się siostra Małgorzata Dyrek, a kto zostanie opiekunem Samorządu Uczniowskiego w tym roku? O tym przekonamy się już wkrótce…
Zachęcamy więc wszystkich uczniów do uczestnictwa w głosowaniu.
R.K.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *