Wybory do Samorządu Uczniowskiego

Koleżanki i Koledzy! Dobiegła końca kadencja obecnych przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego. 15.października – tydzień przed wyborami parlamentarnymi w naszym kraju   –  skorzystamy z naszego prawa i sprawdzimy umiejętności wyborcze. W tym dniu odbędzie się w naszej szkole głosowanie na kandydatów do Samorządu Uczniowskiego.

Prosimy o wybranie jednego kandydata z każdej klasy, który przygotuje swój program wyborczy i zaprezentuje go na plakacie. Może on także poprosić o głos dla siebie w szkolnym radiowęźle. Kandydaci z plakatami proszeni są o zgłaszanie się w tym tygodniu do opiekuna SU – s.Małgorzaty Dyrek.

 

Justyna Groń – przewodnicząca SU

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *