Wybór opiekuna Samorządu Szkolnego rozstrzygnięty

30 września 2016 roku uczniowie naszej szkoły skorzystali z przysługującego im prawa wyborczego i oddali swoje głosy wybierając spośród nauczycieli – kandydatów opiekuna Samorządu Szkolnego. Udział w głosowaniu wzięło 195 uczniów. W tym roku najwięcej głosów otrzymała Pani Paulina Plewa, nauczyciel języka niemieckiego i angielskiego. Gratulujemy, życzymy owocnej współpracy z młodzieżą. Nowy opiekun z obecnym Samorządem Uczniowskim przygotuje kampanię i wybory nowego Samorządu.

Szczególne podziękowania kieruję do Pauliny Zachwiei, Joanny Palczewskiej z klasy 2gh, Honoraty Zając – 4g, Pauliny Kozub – 3g oraz Rafała Ziemianka – 4i za zaangażowanie w przygotowanie i przeprowadzenie wyboru opiekuna Samorządu.

red .Barbara Skubisz

zobacz_galerie_zdjec_hover

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *