Wolontariusze na Festynie w Krościenku

Parafialny Festyn Charytatywny odbył się w niedzielne popołudnie w „Amfiteatrze Pod Wierzbą” w Krościenku. Festyn ten był okazją do zebrania pieniędzy na dokończenie budowy parafialnego przedszkola-ochronki. Oprócz występów scenicznych organizatorzy zadbali o dobrą zabawę, lokalne potrawy do degustacji, loterię fantową, licytację, zajęcia dla dzieci. Wystąpiły także „Grywałdzkie Nucicki”, w których grają i śpiewają uczennice ZSZiP oraz dzieci z ochronki, które zaprezentowały tańce przygotowane przez naszych wolontariuszy. Na zakończenie przy komplecie publiczności wystąpił kabaret „Czwarta Fala”.
Podczas całej imprezy byli obecni nasi wolontariusze, którzy zajmowali się przygotowaniem stanowisk, scenografią, wydawaniem fantów z loterii, aranżacją tańców dla dzieci, malowaniem twarzy i robieniem zwierzątek z baloników dla dzieci, pomagali także przy tradycyjnym puszczaniu wianków na Dunajcu.
Cieszy fakt, że kilka dni po powrocie z Rzymu, pomimo zbliżającego się końca roku szkolnego wolontariusze nadal ofiarnie poświęcają swój wolny czas i zdolności dla innych.

zobacz_galerie_zdjec_visited
Oprac. s.Małgorzata Dyrek

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *