Wizyta w hotelu Bania

23 kwietnia 2015 roku uczniowie klas turystycznych Technikum pod opieką pani Joanny Majerczak oraz pani Heleny Kaźmierskiej udały się na wycieczkę zawodoznawczą do największego i najnowocześniejszego kompleksu wypoczynkowo – sportowego Hotel ****Thermal & Ski „Bania” znajdującego się w Białce Tatrzańskiej.
Zwiedzanie obiektu rozpoczęliśmy od serca „Bani”, czyli recepcji. Pani Małogorzata –zawodowo zajmująca się rezerwacją grup – zapoznała nas z systemem rezerwacji klientów grupowych jak i indywidualnych. Z kolei w lobby z barem mogliśmy zobaczyć i wysłuchać opisu obiektu. Obejrzeliśmy także sale konferencyjne. Hotel dysponuje aż czterema w pełni wyposażonymi i nowoczesnymi salami. Największa z pośród nich to sala „Trzy Korony” mogąca pomieścić 350 osób, a dla mniejszego grona klientów – sala VIP.
Szczególną uwagę młodzieży przykuł wystrój wnętrza hotelu – stylizowany na góralszczyznę. Zwiedziliśmy także pokoje typu: Comfort, Superior, Classic, Economy, Tyrolski, Alpejski oraz pokój rodzinny – wszystkie o wysokim standardzie urządzone w tradycyjnym, regionalnym stylu. Sam hotel posiada trzy restauracje: góralską, tatrzańską, Rohatkę oraz karczmę, w której przygrywa kapela góralska.
Ważnym klientem dla hotelu Bania są dzieci, dlatego też obiekt dysponuje salami przeznaczonymi dla umilania czasu najmłodszym. Na uczennicach duże wrażenie zrobiło Spa – Sielsko Anielsko oraz Klub Bania mieszczący się w podziemiach hotelu.
Po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły zobaczyli także specjalistyczną suszarnię odzieży narciarskiej.
Serdecznie dziękujemy Pani Małgorzacie za zapoznanie nas z obiektem i udzielenie wyczerpujących informacjami dotyczącymi kompleksu hotelarsko – sportowego.

Tych, którzy nie mogli być razem z nami, zapraszamy do odwiedzenia galerii zdjęć z naszej wyprawy.

red. Joanna Majerczak

zdj. Lucyna Hryc

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *