WIELKIE ZWYCIĘSTWO W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW

Dnia 11 lutego 2016r. w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego Krościenko n/D odbyły się eliminacje do Powiatowych Zawodów w Piłce Siatkowej Chłopców. Organizatorem zawodów był Koordynator Sportu PCK Nowy Targ, pan Józef Dyda. W zawodach brały udział reprezentacje następujących szkół: LO z Krościenka, Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka  oraz Pienińska  Szkoła Zawodowa ze Szczawnicy .Obowiązywał system każdy z każdym.

Nasi bohaterowie w składzie: Waksmundzki Patryk, Nowaczyk Dawid, Mastalski Adrian, Krzyśko Kamil, Chmiel Artur, Olejarz Patryk, Potaśnik Dominik, Ziemianek Rafał, Waksmundzki Tomasz, Knutelski Dawid, Racięga Kamil, Dyda Kamil, Zbozień Tomasz, Głuc Konrad, Kordas Wiktor, Wójcik Kazimierz oraz Filip Zbozień  zajęli I miejsce.

Chłopcy naszej szkoły wygrali wszystkie spotkania i awansowali do zawodów powiatowych w piłce siatkowej.  Najlepszym zawodnikiem turnieju został  wybrany nasz reprezentant – Kamil Krzyśko. Atmosfera i zaangażowanie całej naszej drużyny było godne podziwu. Ogromne popdziękowania za determinację i wolę walki.

Wyniki rozgrywek były następujące:

ZSZiP Krościenko – LO Krościenko 2:1

PSZ Szczawnica – ZSZiP Krościenko 0:2

PSZ Szczawnica – LO Krościenko 0:2

Kategoria chłopców:

  1. Miejsce   –    Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko
  2. Miejsce   –    LO Krościenko
  3. Miejsce   –    Prywatna Szkoła Zawodowa Szczawnica

zobacz_galerie_zdjec_visited

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *