VI Masowy Bieg Niepodległości

Dnia 11 listopada 20015 roku w ramach obchodów 97. rocznicy odzyskania niepodległości w Szczawnicy odbył się VI Masowy Bieg Niepodległości, w którym wzięli także udział nasi uczniowie. Pogoda sprzyjała zawodnikom i organizatorom. Wydarzenie to cieszyło się ogromnym zainteresowaniem, czego dowodem jest liczba uczestników biegu – wzięło w nim udział 400 zawodników w różnych kategoriach wiekowych i niezliczone rzesze kibiców, którzy przybyli pod Karczmę „U Polowacy”, by wspierać swoich faworytów. Uczestnicy biegu rywalizowali w pięciu kategoriach wiekowych. ZSZiP reprezentowało 17 uczniów Naszej Szkoły.

W kategorii dziewcząt Sikora Ewelina z kl. I g/h uplasowała się na II miejscu a Anita Królczyk z klasy I g/h – na IV miejscu.

W kategorii chłopców nasi uczniowie zajęli kolejno:

  • Stanisław Gołdyn z klasy I g/h – III miejsce,
  • Rafał Ziemianek z klasy III i – V miejsce.

Sukces odnieśliśmy również w drużynie – ZSZiP w Krościenku n.D. uplasował się na I miejscu.

Mamy nadzieję, że wspaniała aura i miła atmosfera dostarczyły wszystkim dobrej zabawy, a zacięta rywalizacja i wytrwałość zawodników, niezapomnianych wrażeń.

zobacz_galerie_zdjec

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *