V Perły Małopolski z wolontariuszami ZSZiP

Dnia 21 maja 2017 roku w Szczawnicy  odbyła się  V edycja zawodów pn. „Perły Małopolski”. Wolontariusze z ZSZiP z Krościenka n/D włączyli się w organizację tej imprezy . Uczestniczyło w niej 22 uczniów z klas pierwszych, drugich oraz trzecich. Zaangażowani byli w przygotowanie techniczne, pilnowanie tras, czuwanie nad bezpieczeństwem oraz udzielanie pomocy uczestnikom  zawodów biegowych.

Nasi wolontariusze:

Stachowczyk Radosław, Komorek Sebastian, Waruś Mateusz, Urban Mateusz, Kordas Wiktor, Zachwieja Mateusz, Sajdak Piotr, Słowik Dominik,  Szczepaniak Mariusz, Mazurek Kuba, Knapczyk Michał, Bańkosz Joanna, Czajka Katarzyna, Gabryś Dominika, Kleczko Kinga, Konopka Klaudia, Majkrzak Ewelina, Palczewska Dominika, Palczewska Joanna, Sajdak Kinga, Waruś Gabriela, Zachwieja Paulina.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *