V miejsce chłopców w zawodach powiatowych w piłce siatkowej

8 marca 2016 roku na salach gimnastycznych w Liceum Ogólnokształcącym oraz Gimnazjum im. Jana Pawła II w Krościenku nad Dunajcem rozegrano Powiatową Licealiadę w piłce siatkowej chłopców. Sześć najlepszych drużyn swojego regionu zostało podzielonych na dwie grupy, w których grano systemem każdy z każdym. Nasi reprezentanci trafili do grupy B, w której rywalami były drużyny ZSO Lipnica Wielka i ZSO Nr 1 Nowy Targ -„Goszczyńskim”. Po dwóch rozegranych spotkaniach zajęliśmy 3 miejsce w grupie.
Organizatorem turnieju było PCK Nowy Targ.
Nasza drużyna wystąpiła w składzie: kapitan – Patryk Waksmundzki, pozostali zawodnicy: Artur Chmiel, Kamil Krzyśko, Adrian Mastalski, Kamil Dyda, Dawid Nowaczyk, Dominik Potaśnik, Rafał Ziemianek, Patryk Olejarz, Tomasz Zbozień, Łukasz Jagieła, Kamil Racięga.

red. Michał Morawczyński

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *