Uroczystość pożegnania absolwentów

W piątek 25 kwietnia 2014 roku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego uczniów klas czwartych Technikum. Tradycyjnie uroczystość i program artystyczny przygotowali uczniowie klas trzecich Technikum. W tym roku wypadło na klasy: 3d i 3i, które wspierały wychowawczynie – Panie: Krystyna Salamon-Poręba oraz Barbara Skubisz. Nim nastąpił ten dzień przez trzy dni trwały intensywne próby, które ilustrują zdjęcia w galerii. W roli prowadzących wystąpili niezawodni – Karolina Marek z 3d oraz Mateusz Zachwieja z klasy 3i. W czasie uroczystości miało miejsce odśpiewanie hymnu i uroczyste przekazanie sztandaru przez uczniów klas czwartych młodszym koleżankom i kolegom. Następnie Pani Dyrektor Elżbieta Trojnarska wręczyła nagrody absolwentom, którzy w sposób szczególny zapisali się w historii szkoły, listy gratulacyjne rodzicom, a organizatorzy konkursów szkolnych nagrody zwycięzcom. Pani Dyrektor wyróżniła Aldonę Przychodzką oraz Monikę Chmiel, które w tym roku szkolnym zostały finalistkami etapu centralnego VI Olimpiady Wiedzy Hotelarskiej.
W imieniu uczniów Zespołu przemówił znany krasomówca – Dawid Chlebek. Nie zabrakło drobnych upominków, wspomnień w postaci prezentacji multimedialnej, zdjęć, śpiewu, tańca, brawurowego występu Natalii Moskalik (klasa 3d) oraz zespołu muzycznego w składzie Dawid Niewiadomy, Kamil Wodziak z 4i.
Na koniec absolwentów „poprowadził” głos z Gps. Gdzie? Ku wspaniałej przyszłości, prostym drogom, sukcesom i tam …, gdzie każdy sobie życzy.
My wszyscy trzymamy za absolwentów kciuki i życzymy powodzenia na egzaminie maturalnym.

Galeria

Parada maturzystów – Galeria

red.B.Skubisz

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *