Uczniowie w roku szkolnym 2016/2017

Klasy pierwsze Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. prof. Władysława Szafera

Klasa 1 i


Technik informatyk

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Krystyna Salamon-Poręba

Bąk Bartłomiej
Chryc Jakub
Czaja Andrzej
Grabowski Mateusz
Hebda Jan
Komorek Sebastian
Kozielec Zbigniew
Maciaszek Tomasz
Majerski Szczepan
Mazurek Jakub
Niezgoda Marta
Syjud Krzysztof
Topolski Artur
Tworek Dominik
Waruś Mateusz
Zabrzeski Łukasz
Ziemianek Paweł
Ziętasz Kamil

—-

Klasa 1 h/t


Technik Obsługi turystycznej/Technik hotelarstwa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Agata Werner
Czajka Anna
Dyda Aldona
Hanula Karolina
Jagieła Monika
Knutelska Ewelina
Konopka Klaudia
Polińska Anna
Rusnak Anna
Sajdak Kinga
Tokarczyk Magdalena
Tomaśko Paulina
Zasadnia Mariola
Bańkosz Maciej
Gabryś Dominika
Jandura Klaudia
Jurek Monika
Kleczko Kinga
Kołek Błażej
Konopka Mateusz
Kozielec Elżbieta
Palczewska Dominika
Stachowczyk Radosław
Zabrzeska Maria
Jama Magdalena

—-

Klasa 1 a/w


Zasadnicza szkoła zawodowa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Kinga Szopińska

Chrobak Agata
Babiak Emilia
Kurta Patrycja
Maciąga Oskar
Olejarz Mateusz
Pełczak Dawid
Pisarczyk Sabina
Plewa Marcin
Regiec Wojciech
Słowik Dominik
Szkarłat Magdalena
Ślęzak Sabina
Wójciak Monika
Wójcik Julia
Zasadnia Katarzyna
Fryźlewicz Karol
Hebda Marcin
Majerczak Kacper
Malik Waldemar
Mikołajczyk Jerzy
Pichniarczyk Daniel
Pichniarczyk Marcin
Proński Jakub
Rusnak Łukasz
Sajdak Piotr
Szczepaniak Kacper
Wójcik Jakub
Wójcik Wojciech
Malik Klaudia
Chlipała Agnieszka

—-

 

Klasy drugie Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. prof. Władysława Szafera

Klasa 2 i


Technik informatyk

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Maciej Kordeczka

Bańka Kacper
Bednarczyk Tomasz
Duduś Sebastian
Dulak Rafał
Dyda Kamil
Janik Damian
Kaźmierczak Mateusz
Knapczyk Michał
Kordas Wiktor
Łużny Dominik
Pietrzyk Klaudia
Regiec Konrad
Węglarz Mateusz
Zachwieja Mateusz
Zbozień Tomasz

Klasa 2 g/h


Technik żywienia i usług gastronomicznych/Technik hotelarstwa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Agnieszka Zabrzeska

Bańkosz Joanna
Bielska Dominika
Czajka Katarzyna
Franczyk Magdalena
Gołdyn Stanisław
Hurkała Kinga
Jandura Magdalena
Kasiowniak Aleksandra
Klimczak Adam
Królczyk Anita
Pawlik Paulina
Rapacz Patrycja
Rusnarczyk Aneta
Waksmundzka Katarzyna
Zbozień Filip
Jankowska Martyna
Kubicz Klaudia
Majkrzak Ewelina
Palczewska Joanna
Sikora Ewelina
Urban Mateusz
Waruś Gabriela
Włodarz Tomasz
Zachwieja Paulina

Klasa 2 a/w


Zasadnicza szkoła zawodowa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Elżbieta Zasucha

Bańka Katarzyna
Cepuch Adrian
Dubiel Emilia
Dziatkowicz Konrad
Grucela Małgorzata
Jacak Patryk
Jankowska Małgorzata
Janik Adrian
Kasprzak Kamil
Kotowicz Piotr
Leśnicka Gabriela
Pełczak Daniel
Racięga Karolina
Siuty Sara
Adamczyk Adrian
Błażusiak Krystian
Dyda Sławomir
Gabryś Konrad
Knutelski Jacek
Kotarski Tomasz
Krzyśko Artur
Ligas Kamil
Podgórski Marcin
Siedlarz Grzegorz
Stróżczyk Szymon
Wolska Aleksandra
Wolska Anna

 

Klasy trzecie Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. prof. Władysława Szafera

Klasa 3 i/t

Klasa 1i/t
Technik informatyk/Technik obsługi turystycznej

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Danuta Śniegoń

Brzeźny Maciej
Franasowicz Przemysław
Gil Marek
Jagieła Łukasz
Kacik Szymon
Kasprzak Dominik
Kasprzak Ryszard
Kulasik Jakub
Mikołajczyk Artur
Niezgoda Hubert
Niewiadomy Radosław
Piszczek Marcin
Plewa Agata
Szyll Adam
Waksmundzki Damian
Czaja Maciej
Gumulak Mateusz
Hamerska Klaudia
Hebda Maciej
Jaworska Paulina
Knutelska Iwona
Kotarska Paulina
Koterba Natalia
Kubik Izabela
Kwaśnica Joanna
Siedlarczyk Agnieszka
Ziętasz Monika

Klasa 3 g


Technik żywienia i usług gastronomicznych

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Dorota Nelle-Zborowska

Błażusiak Justyna
Błażusiak Katarzyna
Franczyk Aneta
Gabryś Agnieszka
Gabryś Anna
Głuc Konrad
Grabowska Natalia
Jankowska Magdalena
Kozub Paulina
Kubicz Justyna
Kwaśnica Monika
Ligas Elżbieta
Regiec Aleksandra
Sopata Aneta
Waksmundzki Patryk
Waradzyn Klaudia
Warzecha Karolina
Wolska Gabriela

Klasa 3 a


Zasadnicza szkoła zawodowa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Teresa Ptak/Anna Tomasiak

Bańkosz Maria
Bienias Katarzyna
Bochnak Krystian
Bochnak Piotr
Ciężobka Wioletta
Firek Barbara
Hasior Arkadiusz
Hebda Marzena
Ignatowska Klaudia
Knutelska Angelica
Leśnicka Kinga
Matuszek Karolina
Owsianka Piotr
Pierzchała Martin
Plewa Urszula
Pyzowska Aneta
Rusin Sabina
Salamon Bożena
Sandecka Katarzyna
Żegleń Zuzanna

Klasa 3 w

brak_zdjecia
Zasadnicza szkoła zawodowa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Michał Morawczyński

Ciesielka Dawid
Ciesielski Marek
Dudka Szymon
Jankowski Krzysztof
Mastalski Adrian
Nowaczyk Dawid
Oraczka Daria
Siedlarczyk Paweł
Szczepaniak Mariusz
Tokarczyk Sebastian
Wójcik Kazimierz

Klasy czwarte Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. prof. Władysława Szafera

Klasa 4 i


Technik informatyk

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Anna Kordeczka

Chmiel Artur
Cichoń Kamil
Dyda Michał
Gaweł Jakub
Gruca Piotr
Hryc Jakub
Krzyśko Kamil
Kurnyta Mateusz
Majerczak Krzysztof
Olejarz Patryk
Potaśnik Dominik
Racięga Kamil
Raszkiewicz Patryk
Salamon Piotr
Suder Krzysztof
Syjud Dawid
Ziemianek Rafał

Klasa 4 g


Technik żywienia i usług gastronomicznych

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Małgorzata Hryc

Bańkosz Karolina
Chrobak Monika
Firek Natalia
Gabryś Karina
Hasior Natalia
Kozielec Karolina
Kozielec Małgorzata
Owsianka Grzegorz
Plewa Ryszard
Kostrzewa Jakub
Noworolnik Sylwia
Pełczak Urszula
Pulka Mateusz
Sieczka Magdalena
Wach Maria
Waksmundzki Tomasz
Zając Honorata

Klasa 4 h/t


Technik hotelarstwa/Technik obsługi turystycznej

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Renata Krzeszowska

Baziak Łucja
Gąsienica Karolina
Hryc Lucyna
Jurek Anna
Kacwin Marzena
Kamińska Kinga
Knurowska Sylwia
Łazarczyk Agnieszka
Majerczak Natalia
Podsiedlińska Patrycja
Symela Klaudia
Szyll Katarzyna
Ślęzak Agnieszka
Wójcik Beata
Wysopal Anna
Antolec Dominika
Gardoń Gabriela
Łojek Katarzyna
Nieć Karolina
Nosal Karolina
Plewa Anna
Regiec Justyna
Regiec Monika
Słowik Monika
Walkowicz Kinga
Wójcikiewicz Aleksandra