Uczniowie w roku szkolnym 2015/2016

Klasy pierwsze Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. prof. Władysława Szafera

Klasa 1 i


Technik informatyk

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Maciej Kordeczka

Bednarczyk Tomasz
Duduś Sebastian
Dulak Rafał
Dyda Kamil
Janik Damian
Knapczyk Michał
Kordas Wiktor
Łużny Dominik
Pietrzyk Klaudia
Regiec Konrad
Węglarz Mateusz
Zachwieja Mateusz
Zbozień Tomasz
Ziemianek Paweł

Klasa 1 g/h


Technik żywienia i usług gastronomicznych/Technik hotelarstwa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Agnieszka Zabrzeska

Bańkosz Joanna
Bielska Dominika
Czajka Katarzyna
Fryźlewicz Karol
Gołdyn Stanisław
Hurkała Kinga
Jandura Magdalena
Jankowska Martyna
Kasiowniak Aleksandra
Klimczak Adam
Królczyk Anita
Kubicz Klaudia
Majkrzak Ewelina
Palczewska Joanna
Pawlik Paulina
Rapacz Patrycja
Rusnarczyk Aneta
Sikora Ewelina
Urban Mateusz
Waksmundzka Katarzyna
Waruś Gabriela
Włodarz Tomasz
Zachwieja Paulina
Zasadnia Katarzyna
Zbozień Filip

Klasa 1 a/w


Zasadnicza szkoła zawodowa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Elżbieta Zasucha

Adamczyk Adrian
Bańka Katarzyna
Błażusiak Krystian
Cepuch Adrian
Dubiel Emilia
Dyda Sławomir
Dziatkowicz Konrad
Gabryś Konrad
Grucela Małgorzata
Jacak Patryk
Janik Adrian
Jankowska Małgorzata
Jankowski Mariusz
Kasprzak Kamil
Knutelski Jacek
Knutelski Sebastian
Kotarski Tomasz
Kotowicz Piotr
Krzyśko Artur
Leśnicka Gabriela
Ligas Kamil
Łazarczyk Karina
Pełczak Daniel
Plewa Oktawia
Racięga Karolina
Salamon Jakub
Siedlarz Grzegorz
Siuty Sara
Stróżczyk Szymon
Wolska Aleksandra
Wolska Anna

 

Klasy drugie Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. prof. Władysława Szafera

Klasa 2 i/t

Klasa 1i/t
Technik informatyk/Technik obsługi turystycznej

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Danuta Śniegoń

Bańka Kacper
Brzeźny Maciej
Czaja Maciej
Franasowicz Przemysław
Gil Marek
Gumulak Mateusz
Hamerska Klaudia
Hebda Maciej
Jagieła Łukasz
Jaworska Paulina
Kacik Szymon
Kasprzak Dominik
Kasprzak Ryszard
Knutelska Iwona
Kotarska Paulina
Koterba Natalia
Kubik Izabela
Kulasik Jakub
Kwaśnica Joanna
Mikołajczyk Artur
Niewiadomy Radosław
Niezgoda Hubert
Piszczek Marcin
Plewa Agata
Siedlarczyk Agnieszka
Szyll Adam
Waksmundzki Damian
Ziętasz Monika

Klasa 2 g


Technik żywienia i usług gastronomicznych

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Dorota Nelle-Zborowska

Błażusiak Justyna
Błażusiak Katarzyna
Franczyk Aneta
Gabryś Agnieszka
Gabryś Anna
Głuc Konrad
Grabowska Natalia
Jankowska Magdalena
Kozub Paulina
Kubicz Justyna
Kwaśnica Monika
Ligas Elżbieta
Regiec Aleksandra
Sopata Aneta
Waksmundzki Patryk
Waradzyn Klaudia
Warzecha Karolina
Wolska Gabriela

Klasa 2 a


Zasadnicza szkoła zawodowa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Teresa Ptak/Anna Tomasiak

Bańkosz Maria
Bienias Katarzyna
Bochnak Krystian
Bochnak Piotr
Ciężobka Wioletta
Firek Barbara
Hasior Arkadiusz
Hebda Marzena
Ignatowska Klaudia
Knutelska Angelica
Leśnicka Kinga
Matuszek Karolina
Owsianka Piotr
Pierzchała Martin
Plewa Urszula
Pyzowska Aneta
Rusin Sabina
Salamon Bożena
Sandecka Katarzyna
Żegleń Zuzanna

Klasa 2 w

brak_zdjecia
Zasadnicza szkoła zawodowa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Michał Morawczyński

Ciesielka Dawid
Ciesielski Dawid
Ciesielski Marek
Dudka Szymon
Jankowski Krzysztof
Kubik Krystian
Mastalski Adrian
Nowaczyk Dawid
Oraczka Daria
Podgórski Marcin
Siedlarczyk Paweł
Szczepaniak Edward
Szczepaniak Mariusz
Tokarczyk Sebastian
Wójcik Kazimierz

Klasy trzecie Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. prof. Władysława Szafera

Klasa 3 i


Technik informatyk

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Anna Kordeczka

Chmiel Artur
Cichoń Kamil
Dyda Michał
Gaweł Jakub
Gruca Piotr
Hryc Jakub
Krzyśko Kamil
Kurnyta Mateusz
Majerczak Krzysztof
Olejarz Patryk
Potaśnik Dominik
Racięga Kamil
Raszkiewicz Patryk
Salamon Piotr
Suder Krzysztof
Syjud Dawid
Ziemianek Rafał

Klasa 3 g


Technik żywienia i usług gastronomicznych

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Małgorzata Hryc

Bańkosz Karolina
Chrobak Monika
Firek Natalia
Gabryś Karina
Hasior Natalia
Kostrzewa Jakub
Kozielec Karolina
Kozielec Małgorzata
Noworolnik Sylwia
Owsianka Grzegorz
Pełczak Urszula
Plewa Ryszard
Pulka Mateusz
Sieczka Magdalena
Wach Maria
Waksmundzki Tomasz
Zając Honorata

Klasa 3 h/t


Technik hotelarstwa/Technik obsługi turystycznej

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Renata Krzeszowska

Antolec Dominika
Baziak Łucja
Gardoń Gabriela
Gąsienica Karolina
Hryc Lucyna
Jurek Anna
Kacwin Marzena
Kamińska Kinga
Knurowska Sylwia
Łazarczyk Agnieszka
Łojek Katarzyna
Majerczak Natalia
Nieć Karolina
Nosal Karolina
Plewa Anna
Podsiedlińska Patrycja
Regiec Justyna
Regiec Monika
Słowik Monika
Symela Klaudia
Szyll Katarzyna
Ślęzak Agnieszka
Walkowicz Kinga
Wójcik Beata
Wójcikiewicz Aleksandra
Wysopal Anna

Klasa 3 a/w


Zasadnicza szkoła zawodowa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Joanna Majerczak

Bąk Marcin
Bednarczyk Aneta
Borzęcki Kamil
Emilianowicz Michał
Faron Grażyna
Kotarska Sylwia
Kurta Sylwia
Kwak Karol
Łazarczyk Szymon
Nieć Jarosław
Orkisz Piotr
Piszczek Bartłomiej
Plewa Anna
Plewa Jacek
Plewa Piotr
Proński Łukasz
Ptaszek Kamil
Regiec Klaudia
Rusin Klaudia
Stankiewicz Aleksandra
Szala Katarzyna
Szkarłat Piotr
Śmiałek Jarosław
Tokarczyk Rafał
Waligóra Natalia
Wójcik Marek

Klasy czwarte Technikum im. prof. Władysława Szafera

Klasa 4 i


Technik informatyk

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Marek Regiec

Błażusiak Maciej
Buczek Kamil
Groń Justyna
Jordan Łukasz
Jura Michał
Jurkowski Wojciech
Kęska Piotr
Knutelski Dawid
Regiec Damian
Tokarczyk Anita
Zachwieja Dawid

Klasa 4 g/h


Technik żywienia i usług gastronomicznych/ Technik hotelarstwa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Stanisława Kwiatek

Bańkosz Franciszka
Błażusiak Danuta
Bochnak Paulina
Cichoń Halina
Czajka Monika
Górecka Sabina
Hryc Ewelina
Jama Kinga
Kasprzak Dominika
Kleczko Paulina
Klimczak Małgorzata
Kolasa Aleksandra
Kurnyta Marzena
Mszanik Kinga
Potaśnik Kinga
Radyk Katarzyna
Siedlarczyk Patrycja
Śpiewak Dorota
Wójcik Katarzyna
Zachwieja Dagmara
Zachwieja Dominika
Ziętasz Paulina