Uczniowie w roku szkolnym 2014/2015

Klasy pierwsze Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. prof. Władysława Szafera

Klasa 1 i/t

Klasa 1i/t
Technik informatyk/Technik obsługi turystycznej

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Danuta Śniegoń

1 Bańka Kacper
2 Brzeźny Maciej
19 Czaja Maciej
3 Franasowicz Przemysław
4 Gil Marek
5 Gumulak Mateusz
20 Hamerska Klaudia
21 Hebda Maciej
34 Jagieła Łukasz
22 Jankowska Martyna
23 Jaworska Paulina
6 Kacik Szymon
7 Kasprzak Dominik
8 Kasprzak Ryszard
24 Knutelska Iwona
25 Kotarska Paulina
26 Koterba Natalia
27 Kubik Izabela
9 Kulasik Jakub
10 Łużny Dominik
28 Malik Martyna
11 Mikołajczyk Artur
32 Niewiadomy Radosław
12 Niezgoda Hubert
13 Piszczek Marcin
14 Plewa Agata
29 Siedlarczyk Agnieszka
15 Słowik Dawid
16 Szyll Adam
30 Urban Mateusz
17 Waksmundzki Damian
31 Windak Magda
18 Ziemianek Paweł
33 Ziętasz Monika

Klasa 1 g

Klasa 1g
Technik żywienia i usług gastronomicznych

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Dorota Nelle-Zborowska

1 Błażusiak Justyna
2 Błażusiak Katarzyna
3 Bochnak Krystian
5 Franczyk Aneta
6 Gabryś Agnieszka
7 Gabryś Anna
8 Głuc Konrad
9 Grabowska Natalia
10 Ignatowska Klaudia
11 Jankowska Magdalena
14 Kozub Paulina
12 Kubicz Justyna
13 Kwaśnica Monika
15 Leśnicka Kinga
16 Ligas Elżbieta
18 Nowaczyk Dawid
19 Pierzchała Martin
20 Regiec Aleksandra
21 Sandecka Katarzyna
22 Sopata Aneta
23 Tokarczyk Sebastian
24 Waksmundzki Patryk
25 Waradzyn Klaudia
26 Warzecha Karolina
27 Wolska Gabriela

Klasa 1 a

Klasa 1a
Zasadnicza szkoła zawodowa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Anna Tomasiak

1 Bańkosz Maria
2 Bienias Katarzyna
3 Bobla Beata
4 Bochnak Piotr
5 Ciężobka Wioletta
6 Firek Barbara
7 Hasior Arkadiusz
9 Knutelska Angelica
10 Łazarczyk Karina
11 Matuszek Karolina
13 Owsianka Piotr
14 Plewa Urszula
15 Pyzowska Aneta
16 Rusin Sabina
17 Salamon Bożena
18 Żegleń Zuzanna

Klasa 1 w

brak_zdjecia
Zasadnicza szkoła zawodowa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Michał Morawczyński

2 Ciesielka Dawid
3 Ciesielski Dawid
4 Ciesielski Marek
5 Czajka Damian
6 Dudka Szymon
7 Jankowski Krzysztof
8 Jankowski Marcin
20 Jankowski Mariusz
10 Kubik Krystian
11 Mastalski Adrian
12 Oraczka Daria
13 Pichniarczyk Piotr
14 Podgórski Marcin
15 Siedlarczyk Paweł
16 Szczepaniak Edward
17 Szczepaniak Mariusz
19 Wójcik Kazimierz

Klasy drugie Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. prof. Władysława Szafera

Klasa 2 i

Klasa 2i
Technik informatyk

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Michał Pawłowski

1 Cichoń Kamil
2 Dyda Michał
3 Gaweł Jakub
4 Gomułka Jakub
5 Gruca Piotr
6 Hryc Jakub
7 Krzyśko Kamil
8 Majerczak Krzysztof
9 Olejarz Patryk
10 Potaśnik Dominik
11 Racięga Kamil
12 Salamon Piotr
13 Suder Krzysztof
14 Syjud Dawid
15 Urban Michał
16 Ziemianek Rafał

Klasa 2 g

Klasa 2 g
Technik żywienia i usług gastronomicznych

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Małgorzata Hryc

1 Bańkosz Karolina
2 Chrobak Monika
3 Firek Natalia
4 Gabryś Karina
5 Hasior Natalia
11 Hebda Marzena
6 Kostrzewa Jakub
7 Kozielec Karolina
8 Kozielec Małgorzata
12 Noworolnik Sylwia
9 Owsianka Grzegorz
13 Pełczak Urszula
10 Plewa Ryszard
14 Podgórski Kamil
15 Pulka Mateusz
16 Sieczka Magdalena
17 Wach Maria
18 Waksmundzki Tomasz
19 Waligóra Natalia
20 Zając Honorata

Klasa 2 h/t

Klasa 2ht
Technik hotelarstwa/Technik obsługi turystycznej

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Renata Janik

17 Antolec Dominika
1 Baziak Łucja
18 Gardoń Gabriela
2 Gąsienica Karolina
3 Hryc Lucyna
4 Jurek Anna
5 Kacwin Marzena
6 Kamińska Kinga
7 Knurowska Sylwia
19 Kwaśnica Joanna
8 Łazarczyk Agnieszka
20 Łojek Katarzyna
9 Majerczak Natalia
21 Nieć Karolina
22 Nosal Karolina
23 Plewa Anna
10 Podsiedlińska Patrycja
24 Regiec Justyna
25 Regiec Monika
11 Rozmus Monika
26 Słowik Monika
12 Symela Klaudia
13 Szyll Katarzyna
14 Ślęzak Agnieszka
27 Walkowicz Kinga
15 Wójcik Beata
28 Wójcikiewicz Aleksandra
16 Wysopal Anna

Klasa 2 a

brak_zdjecia
Zasadnicza szkoła zawodowa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Joanna Majerczak

15 Bąk Marcin
1 Bednarczyk Aneta
2 Borzęcki Kamil
16 Emilianowicz Michał
17 Faron Grażyna
3 Kotarska Sylwia
18 Kurta Sylwia
4 Kwak Karol
19 Łazarczyk Szymon
20 Nieć Jarosław
21 Orkisz Piotr
5 Piszczek Bartłomiej
6 Plewa Anna
22 Plewa Jacek
7 Plewa Piotr
23 Proński Łukasz
24 Ptaszek Kamil
8 Regiec Klaudia
25 Rusin Klaudia
9 Stankiewicz Aleksandra
10 Szala Katarzyna
11 Szkarłat Piotr
12 Śmiałek Jarosław
26 Tokarczyk Rafał
13 Urbaniak Krystyna
14 Wójcik Marek

Klasy trzecie Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. prof. Władysława Szafera

Klasa 3 i

Klasa 3i
Technik informatyk

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Marek Regiec

1 Błażusiak Maciej
2 Buczek Kamil
3 Chmiel Artur
4 Groń Justyna
5 Jordan Łukasz
6 Jura Michał
7 Jurkowski Wojciech
8 Kęska Piotr
9 Knutelski Dawid
10 Kurnyta Mateusz
11 Raszkiewicz Patryk
12 Regiec Damian
13 Tokarczyk Anita
14 Zachwieja Dawid

Klasa 3 g/h

Klasa 3gh
Technik żywienia i usług gastronomicznych/ Technik hotelarstwa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Stanisława Kwiatek

15 Bańkosz Franciszka
1 Błażusiak Danuta
16 Bochnak Paulina
2 Cichoń Halina
3 Czajka Monika
4 Górecka Sabina
17 Hryc Ewelina
5 Jama Kinga
18 Kasprzak Dominika
6 Kleczko Paulina
7 Klimczak Małgorzata
19 Kolasa Aleksandra
20 Kowal Faustyna
8 Kurnyta Marzena
9 Mszanik Kinga
10 Potaśnik Kinga
11 Radyk Katarzyna
21 Siedlarczyk Patrycja
12 Śpiewak Dorota
22 Wójcik Katarzyna
13 Zachwieja Dagmara
23 Zachwieja Dominika
14 Ziętasz Paulina

Klasa 3 w

brak_zdjecia
Zasadnicza szkoła zawodowa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Elżbieta Zasucha

15 Bąk Dawid
1 Bielska Agnieszka
16 Chlipała Piotr
17 Chrobak Arkadiusz
2 Fijas Dawid
3 Grywalska Paulina
18 Janczy Kamil
19 Jankowski Mateusz
4 Magiera Anna
5 Mlak Mateusz
20 Piszczek Damian
6 Piszczek Dawid
7 Plewa Grzegorz
8 Pojasek Józef
9 Regiec Ireneusz
21 Regiec Mateusz
10 Regiec Natalia
22 Sajdak Dariusz
11 Słowik Maciej
12 Strzelec Maciej
13 Sydoriak Bartosz
23 Szejdewik Norbert
24 Wiercioch Dariusz
25 Wójcik Łukasz
14 Żółtek Natalia

Klasy czwarte Technikum im. prof. Władysława Szafera

Klasa 4 i

Klasa 4i
Technik informatyk

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Barbara Skubisz

1 Babik Rafał
2 Janczy Jakub
3 Jankowski Marek
4 Kania Patryk
5 Pierwoła Krzysztof
6 Raszkiewicz Hubert
7 Regiec Agnieszka
8 Salamon Dawid
9 Słowik Aleksander
10 Tarchała Oskar
11 Węglarz Dawid
12 Wiercioch Marcin
13 Zabrzewski Tomasz
14 Zachwieja Mateusz
15 Zubek Iwona

Klasa 4 d

Klasa 4d
Technik żywienia i usług gastronomicznych

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Krystyna Salamon – Poręba

1 Babiak Kamil
2 Bednarczyk Kinga
3 Chlebek Dawid
4 Chrobak Edyta
5 Domian Mateusz
6 Gołdyn Anna
7 Koterba Ewelina
8 Marek Karolina
9 Moskalik Natalia
10 Oleś Konrad
11 Pełczak Dorota
12 Rusnak Weronika
13 Wygrecka Anna