Uczniowie w roku szkolnym 2013/2014

Klasy pierwsze Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. prof. Władysława Szafera

Klasa 1 i

Klasa 1i
Technik informatyk

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Michał Pawłowski

1 Cichoń Kamil
2 Dyda Michał
3 Gaweł Jakub
4 Gomułka Jakub
5 Gruca Piotr
6 Hryc Jakub
9 Krzyśko Kamil
10 Majerczak Krzysztof
20 Olejarz Patryk
12 Potaśnik Dominik
13 Racięga Kamil
14 Salamon Piotr
15 Suder Krzysztof
16 Syjud Dawid
17 Urban Michał
18 Ziemianek Rafał

Klasa 1 g

Klasa 1g
Technik żywienia i usług gastronomicznych

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Małgorzata Hryc

1 Bańkosz Karolina
2 Chrobak Monika
3 Firek Natalia
4 Gabryś Karina
5 Hasior Natalia
6 Hebda Marzena
23 Kobylarz Paulina
7 Kostrzewa Jakub
8 Kozielec Karolina
9 Kozielec Małgorzata
11 Noworolnik Sylwia
12 Owsianka Grzegorz
13 Pełczak Urszula
14 Plewa Ryszard
15 Podgórski Kamil
16 Pulka Mateusz
17 Sieczka Magdalena
19 Wach Maria
22 Waksmundzki Tomasz
20 Waligóra Natalia
21 Zając Honorata

Klasa 1 h/t

Klasa 1h/t
Technik hotelarstwa/ technik obsługi turystycznej

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Renata Janik

18 Antolec Dominika
1 Baziak Łucja
19 Gardoń Gabriela
2 Gąsienica Karolina
3 Hryc Lucyna
4 Jurek Anna
5 Kacwin Marzena
6 Kamińska Kinga
7 Knurowska Sylwia
20 Kwaśnica Joanna
8 Łazarczyk Agnieszka
21 Łojek Katarzyna
9 Majerczak Natalia
22 Nieć Karolina
23 Nosal Karolina
30 Ossowski Wojciech
24 Plewa Anna
10 Podsiedlińska Patrycja
25 Regiec Justyna
26 Regiec Monika
11 Rozmus Monika
12 Rusin Sabina
27 Słowik Monika
13 Symela Klaudia
14 Szyll Katarzyna
15 Ślęzak Agnieszka
28 Walkowicz Kinga
16 Wójcik Beata
29 Wójcikiewicz Aleksandra
17 Wysopal Anna

Klasa 1 a/w

Klasa 1a/w
Zasadnicza szkoła zawodowa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Joanna Majerczak

15 Bąk Marcin
1 Bednarczyk Aneta
16 Borzęcki Kamil
37 Choroba Patryk
17 Ciesielski Dawid
18 Dudka Szymon
19 Emilianowicz Michał
20 Faron Grażyna
21 Jankowski Marcin
3 Kotarska Sylwia
22 Kowalczyk Damian
24 Kurta Sylwia
34 Kwak Karol
25 Łazarczyk Szymon
26 Nieć Jarosław
27 Orkisz Piotr
28 Paluch Kacper
29 Pichniarczyk Piotr
5 Piszczek Bartłomiej
6 Plewa Anna
30 Plewa Jacek
7 Plewa Piotr
31 Proński Łukasz
32 Ptaszek Kamil
8 Regiec Klaudia
33 Rusin Klaudia
35 Rusnarczyk Michał
9 Stankiewicz Aleksandra
10 Szala Katarzyna
11 Szkarłat Piotr
12 Śmiałek Jarosław
36 Tokarczyk Rafał
13 Urbaniak Krystyna
14 Wójcik Marek

Klasy drugie Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. prof. Władysława Szafera

Klasa 2 i

Klasa 2i
Technik informatyk

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Kinga Szopińska

1 Błażusiak Maciej
2 Buczek Kamil
3 Chmiel Artur
4 Groń Justyna
5 Jordan Łukasz
6 Jura Michał
7 Jurkowski Wojciech
8 Kęska Piotr
9 Knutelski Dawid
10 Kurnyta Mateusz
11 Raszkiewicz Patryk
12 Regiec Damian
13 Tokarczyk Anita
14 Zachwieja Dawid

Klasa 2 g/h

Klasa 2g/h
Technik żywienia i usług gastronomicznych/ technik hotelarstwa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Stanisława Kwiatek

15 Bańkosz Franciszka
1 Błażusiak Danuta
16 Bochnak Paulina
2 Cichoń Halina
3 Czajka Monika
4 Górecka Sabina
17 Hryc Ewelina
5 Jama Kinga
18 Kasprzak Dominika
6 Kleczko Paulina
7 Klimczak Małgorzata
19 Kolasa Aleksandra
20 Kowal Faustyna
8 Kurnyta Marzena
9 Mszanik Kinga
10 Potaśnik Kinga
11 Radyk Katarzyna
21 Siedlarczyk Patrycja
12 Śpiewak Dorota
22 Wójcik Katarzyna
13 Zachwieja Dagmara
23 Zachwieja Dominika
14 Ziętasz Paulina

Klasa 2 a/w

Klasa 2a/w
Zasadnicza szkoła zawodowa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Elżbieta Zasucha

15 Bąk Dawid
1 Bielska Agnieszka
16 Chlipała Piotr
17 Chrobak Arkadiusz
18 Faron Joanna
2 Fijas Dawid
3 Grywalska Paulina
19 Janczy Kamil
20 Jankowski Mateusz
4 Magiera Anna
5 Mlak Mateusz
21 Piszczek Damian
6 Piszczek Dawid
7 Plewa Grzegorz
8 Pojasek Józef
9 Regiec Ireneusz
22 Regiec Mateusz
10 Regiec Natalia
23 Sajdak Dariusz
11 Słowik Maciej
12 Strzelec Maciej
13 Sydoriak Bartosz
24 Szejdewik Norbert
25 Wiercioch Dariusz
26 Wójcik Łukasz
14 Żółtek Natalia

Klasy trzecie Technikum i Zasadniczej Szkoły Zawodowej im. prof. Władysława Szafera

Klasa 3 i

Klasa 3i
Technik informatyk

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Barbara Skubisz

1 Babik Rafał
2 Janczy Jakub
3 Jankowski Marek
4 Kania Patryk
5 Pierwoła Krzysztof
6 Raszkiewicz Hubert
7 Regiec Agnieszka
8 Salamon Dawid
9 Słowik Aleksander
10 Tarchała Oskar
11 Węglarz Dawid
12 Wiercioch Marcin
13 Zabrzewski Tomasz
14 Zachwieja Mateusz
15 Zubek Iwona

Klasa 3 d

Klasa 3d
Technik żywienia i usług gastronomicznych

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Krystyna Salamon – Poręba

1 Babiak Kamil
2 Bednarczyk Kinga
4 Chlebek Dawid
5 Chrobak Edyta
6 Domian Mateusz
7 Gołdyn Anna
8 Koterba Ewelina
9 Marek Karolina
10 Moskalik Natalia
11 Oleś Konrad
12 Pełczak Dorota
13 Rusnak Weronika
14 Wygrecka Anna

Klasa 3 w

Klasa 3w
Zasadnicza szkoła zawodowa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Anna Tomasiak

1 Burak Krzysztof
2 Kaczmarczyk Paulina
3 Kasprzak Grzegorz
4 Krzyśko Sławomir
5 Kurta Łukasz
6 Ligas Sławomir
7 Maślanka Rafał
8 Mikołajczyk Jacek
9 Nieć Grzegorz
10 Piszczek Filip
11 Szczepaniak Marek
12 Waligóra Andrzej
13 Warzecha Krzysztof

Klasy czwarte Technikum im. prof. Władysława Szafera

Klasa 4 i

Klasa 4i
Technik informatyk

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Agnieszka Ząbek

1 Bednarczyk Grzegorz
2 Krzyśko Daniel
3 Kundziarz Ewelina
4 Kurpiel Kamil
5 Montsko Arkadiusz
6 Murzyn Jakub
7 Nawrocki Łukasz
8 Niewiadomy Dawid
9 Podgórski Mirosław
10 Sępek Konrad
11 Walosik Szymon
12 Węglarz Bartosz
13 Wodziak Kamil
14 Wojnicz Paweł
15 Zbozień Sebastian

Klasa 4 g/d

Klasa 4g/d
Technik żywienia i usług gastronomicznych

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Barbara Ciesielka

6 Adamczyk Wioletta
1 Bańkosz Dorota
7 Bednarczyk Łukasz
2 Bochnak Dawid
8 Gromala Albert
3 Kordeczka Katarzyna
9 Mostafa Ewelina
10 Myjak Adam
11 Noworolnik Dominik
4 Pierzga Magdalena
12 Pogwizd Szczepan
13 Salamon Grzegorz
14 Stryczek Bartosz
5 Surowiak Eryka
15 Zarębczan Roman

Klasa 4 h

Klasa 4h
Technik hotelarstwa

Zobacz więcej

Wychowawca klasy:
Dorota Nelle – Zborowska

1 Bańka Joanna
2 Bańkosz Kinga
3 Bratkowska Honorata
4 Chmiel Monika
5 Jamińska Magdalena
6 Janczy Maria
7 Jasiurkowska Patrycja
8 Kozłecka Andżelika
9 Nowobilski Paweł
10 Pierwoła Patrycja
11 Plewa Sylwia
12 Polakiewicz Dominika
13 Polczyk Renata
14 Przychodzka Aldona
15 Tkaczyk Justyna
16 Tokarczyk Filip
17 Węglarz Aneta
18 Węglarz Marzena