Uczestniczyliśmy w Targach HOREKA GASTROFOOD

6 listopada uczniowie klas IVg, IIIg, IIIa oraz IIa wraz z opiekunami panią Teresą Ptak i panią Barbarą Ciesielką po raz kolejny wybrała się na 23.Międzynarodowe Targi Wyposażenia Hoteli i Gastronomii HOREKA 14. Targi Artykułów Spożywczych i Napojów dla Gastronomii GASTROFOOD, 8. Targi Wyposażenia i Usług SPA WELLNESS oraz 12. Międzynarodowe Targi Wina ENOEXPO, które odbyły się w nowo otwartym Międzynarodowym Centrum Targowo Kongresowym EXPO w Krakowie. Uczestnicy targów mogli zdobyć cenną wiedzę związaną z prowadzeniem hotelu, pensjonatu, restauracji czy innego punktu gastronomicznego. Znakomitym dopełnieniem prezentacji sprzętu i usług dla hotelarstwa i gastronomii, była nie tylko degustacja produktów regionalnych, aromatycznych kaw i herbat, ciast i lodów, ale przede wszystkim warsztaty kulinarne i szkolenia branżowe. Zorganizowany przez nas wyjazd służył nie tylko doskonaleniu zawodowemu, ale także pozwalał na obcowanie z kulturą. Zanim bowiem dotarliśmy na miejsce targów, wybraliśmy się na Zamek Królewski na Wzgórze Wawelskie, gdzie zwiedziliśmy wnętrze Katedry, Groby Królewskie, oraz wystawę Wawel Zaginiony, która jest kontynuacją tradycji dwóch poprzednich wystaw poświęconych historii wzgórza wawelskiego. Niestety, czas nie pozwolił nam na dłuższy pobyt na Wzgórzu, ale mamy nadzieję, że tam jeszcze kiedyś wrócimy.

zobacz_galerie_zdjec

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *