Uczestnictwo ZSZiP w turnieju siatkarskim z okazji 70-lecia Liceum

W dniu 30 maja 2015roku na sali gimnastycznej Zespołu Szkół w Krościenku nad Dunajcem odbył się turniej drużyn amatorskich w piłce siatkowej z okazji 70-lecia Liceum Ogólnokształcącego. Do zawodów przystąpiło 6 drużyn amatorskich, które podzielone na dwie grupy, rywalizowały ze sobą systemem „każdy z każdym” w kategoriach żeńskiej i męskiej. Sędzią głównym turnieju był Pan Jakub Gabryś.
W kategorii mężczyzn zacięta rywalizacja pomiędzy zespołami zakończyła się zwycięstwem drużyny LO, w której grali zarówno Uczniowie jak i Absolwenci. Trzecie miejsce zajęła reprezentacja Naszej Szkoły.
A oto wyniki:
Mężczyźni:
1 miejsce: Uczniowie LO wsparci przez absolwentów
2 miejsce: Absolwenci LO
3 miejsce: ZSZiP w Krościenku nad Dunajcem w składzie: Orkisz Piotr, Nowaczyk Dawid, Mastalski Adrian, Chmiel Artur, Błażusiak Maciej, Waksmundzki Patryk oraz absolwent Naszej Szkoły, Dariusz Olszyński.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *