Szkolny etap Olimpiady Teologii Katolickiej

17 listopada odbył się w ZSZiP szkolny etap Olimpiady Teologii Katolickiej pod hasłem: „Święty Jan Paweł II – wychowawca młodych pokoleń”. Uczniowie musieli zmierzyć się z literaturą dotyczącą tego tematu zawartą w przemówieniach i encyklikach JPII oraz z tekstami o wychowaniu z Biblii i KKK. W olimpiadzie wzięło udział 16 osób z różnych klas, a do etapu wojewódzkiego zakwalifikowały się dwie uczennice z największą ilością punktów, które przekroczyły próg 50%. Do Tarnowa w styczniu pojadą więc: Justyna Kubicz (2g) i Natalia Grabowska (2g).
Gratulujemy wszystkim uczestnikom i zachęcamy do udziału w następnych konkursach.

Link do strony olimpiady – www.otk.pl

red. Małgorzata Dyrek

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *