Szkolne Rekolekcje Wielkopostne

W dniach od 29 lutego do 2 marca 2016 roku odbywały się w parafii pw. Wszystkich Świętych rekolekcje dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych, w których uczestniczyli również uczniowie naszej szkoły. Rekolekcje prowadził ks. Janusz Faltyn – wikariusz z Nowego Sącza, katecheta i egzorcysta diecezji tarnowskiej.
W programie 3-dniowych spotkań znalazły się: śpiew, modlitwa indywidualna, konferencje tematyczne, krótkie projekcje filmowe, adoracja Najświętszego Sakramentu, spowiedź, adoracja Krzyża, Msza święta. Schola swoim śpiewem i grą pomagała w modlitwie oraz refleksji, a zaangażowani byli w niej uczniowie z LO oraz ZSZiP z następujących klas: 1gh, 1i, 2g, 2it, 3i, 3aw. Na zakończenie Rafał Ziemianek – przewodniczący SU, wraz z przedstawicielką LO podziękował księdzu rekolekcjoniście za przeprowadzenie tych rekolekcji i dzielenie się swoim doświadczeniem.
Dziękujemy wszystkim uczniom kulturalne zachowanie, zaangażowanie i godne reprezentowanie naszej szkoły, a nauczycielom za czuwanie nad bezpieczeństwem.

zobacz_galerie_zdjec_visited

Oprac. s.Małgorzata Dyrek

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *