Spotkanie z podróżnikiem

Tradycją Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek stały się coroczne spotkania z podróżnikiem. 8 grudnia 2015 roku ponownie mieliśmy okazję spotkać się z przedstawicielem firmy „Trzask”, Panem Samuelem Kempskim – człowiekiem, dla którego podróże odkrywające tajniki nowych miejsc są prawdziwą pasją. Tym razem podróżowaliśmy bo bezkresnej Brazylii, spędzając czas na pięknych piaszczystych plażach. Mieliśmy okazję poczuć potęgę wodospadów i posągu Chrystusa Odkupiciela. Jednocześnie znaleźliśmy się w tak odmiennym dla nas kręgu latynoamerykańskim, gdy obserwowaliśmy karnawał w Rio de Janeiro prezentujący wielką i kolorową paradę szkół samby.
Wszyscy z niecierpliwością czekamy na następną przygodę.

E.Z.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *