Spotkania z rodzicami

11 września 2015 roku to w naszej Szkole dzień spotkań w rodzicami, a więc okazja do zasięgnięcia informacji na wiele tematów. To między innymi wtedy rodzice mogą dowiedzieć się, jakie wymagania edukacyjne stawiane są ich dzieciom, jakie wydarzenia i imprezy planowane są w rozpoczynającym się roku szkolnym, a także w jaki sposób uczniowie mogą rozwijać swoje zainteresowania.

Pierwsze zebranie jest szczególnie ważne dla rodziców uczniów klas pierwszych. Ich dzieci rozpoczynają bowiem naukę w nowej szkole. W trosce o tych rodziców, przed spotkaniami z wychowawcami klas, zorganizowano zebranie ogólne na auli, w czasie którego zostali oficjalnie przywitani przez Panią Dyrektor, która udzieliła im także najważniejszych informacji o szkole.

To wydarzenie było nie mniej ważne dla rodziców uczniów klas czwartych Technikum. Ich dzieci przystąpią bowiem w tym roku do szczególnego egzaminu – egzaminu dojrzałości. Dla tych rodziców, także zorganizowano spotkanie z Panią Dyrektor. Było to spotkanie informacyjne na temat egzaminu maturalnego. Wszystkich, którzy chcieliby uzyskać dodatkowe informacje na ten temat, zachęcamy do odwiedzania strony internetowej Centralnej Komisji Egzaminacyjnej. Dostępne są one pod adresem http://www.cke.edu.pl/index.php/egzamin-maturalny-left/egzamin-w-nowej-formule

Kolejne zebrania już w listopadzie. Zapraszamy serdecznie wszystkich rodziców do odwiedzania naszej Szkoły.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *