Smaczne, zdrowe, kolorowe…

15 grudnia 2015r.  czwartoklasiści ze Szkoły Podstawowej nr1 im. Henryka Sienkiewicza w Szczawnicy  wraz z panią wychowawczynią Wiolettą Sypek podjęły wielkie wyzwanie pod hasłem „Robimy pyszne zdrowe kanapki”.

To już kolejna próba kulinarna w naszej szkole. Świeże warzywa: sałata, rzodkiewki, ogórki i pomidorki to doskonałe produkty, które świetnie smakują i mają mnóstwo witamin.

Wielką radość sprawiło dzieciom smarowanie pieczywa oraz układanie na kanapkach kompozycji z ulubionych produktów. Ostatni etap to degustacja kanapek. Po minach dzieci widać było, że kanapki były wyjątkowe.

Efekty pracy oraz sam proces przygotowywania drugiego śniadania możemy zobaczyć na zdjęciach.

Wszyscy wiedzą jak ważne jest zdrowe odżywianie, a udział w warsztatach jeszcze bardziej utrwalił te wiadomości.

podziękowania

zobacz_galerie_zdjec
Rad. Teresa Ptak

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *