Rok szkolny 2014/2015 rozpoczęty…

1 września 2014 roku na auli naszej Szkoły miała miejsce uroczysta akademia, z okazji rozpoczynającego się roku szkolnego 2014/2015. W tym roku przygotowali ją uczniowie klas czwartych Technikum, czyli klas maturalnych. Dla nich jest to rok szczególny, bo ostatni w murach tej szkoły. To też rok, który zakończą ważne w ich życiu egzaminy: egzamin maturalny i egzamin potwierdzający kwalifikacje zawodowe.
Nadejście nowego roku szkolnego jest także szczególnym wydarzeniem w życiu uczniów klas pierwszych, na co zwracała uwagę Pani Dyrektor Elżbieta Trojnarska, która serdecznie powitała wszystkich uczniów. To oni bowiem rozpoczynają nowy etap w swoim życiu, naukę w szkole ponadgimnazjalnej. W czasie akademii mieli doskonałą okazję do zapoznania się z wydarzeniami z życia szkoły, ponieważ uczniowie klas czwartych przygotowali prezentację poświęconą tej tematyce. Nie mogło oczywiście zabraknąć odniesienia do ważnego wydarzenia, czyli rocznicy wybuchu II wojny światowej.
Uroczysta akademia zainaugurowała nowy rok szkolny. Życzymy więc wszystkim owocnej pracy: uczniom wysokich wyników w nauce i sukcesów w konkursach, a nauczycielom satysfakcji w pracy zawodowej. Powodzenia!

Galeria

red. Renata Janik

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *