Podsumowanie konkursu i wręczenie nagród

Dnia 3 lutego br. w Bibliotece Liceum Ogólnokształcącego w Krościenku n.D odbyło się podsumowanie Międzyszkolnego Konkursu  Plastycznego na projekt okładki ulubionej książki połączone z wręczeniem nagród. Ilustratorzy książek wykazali się dużą pomysłowością i talentem plastycznym. Cieszy nas fakt, że to nasz uczeń klasy I Technikum – Rafał Dulak zdobył I miejsce w kategorii szkół ponadgimnazjalnych. Zaproszeni uczestnicy mogli oglądać nagrodzone prace, które są wystawione w Galerii na Poddaszu.

Przypominamy, że adresatami konkursu byli uczniowie szkół podstawowych, gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych z terenu Krościenka, Krośnicy, Szczawnicy i Szlachtowej.

Wszystkim artystom serdecznie gratulujemy.

red. H. Kaźmierska

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *