Perły Małopolski z wolontariuszami ZSZiP

Wolontariusz pomaga i wspiera, ale nie wyręcza. Można go poprosić, lecz należy pamiętać, że to, czym się zajmuje zależy od jego woli i dobrze jest, kiedy wolontariat sprawia człowiekowi przyjemność. Wielu z nas chce pomagać. Dobrze jest nauczyć się takiej formy pomocy, która służy nam i drugiemu człowiekowi.

W dniu 22 maja 2016roku w Szczawnicy odbyła się na IV edycja zawodów pn. „Perły Małopolski”. Wolontariusze z ZSZiP z Krościenka n/D włączyli się w organizację tej imprezy . Zaangażowani byli w przygotowanie techniczne, pilnowanie tras, czuwanie nad bezpieczeństwem oraz udzielanie pomocy uczestnikom w zawodach biegowych.

Nasi wolontariusze:
Kurnyta Mateusz, Raszkiewicz Patryk , Suder Krzysztof klasa IIIi, Siedlarczyk Paweł, Jankowski Krzysztof klasa IIw, Czaja Maciej klasa IIi, Łużny Dominik, Knapczyk Michał klasa Ii, Cepuch Adrian, Jacak Patryk, Ligas Kamil klasa Ia, Polczewska Joanna, Bańkosz Joanna, Czajka Katarzyna, Majkrzak Ewelina, Jandura Magdalena, Kwaśnica Monika, Franczyk Aneta, Gabryś Anna.

IMG_0208 IMG_0205 IMG_0207 IMG_0206

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *