Oddali cząsteczkę siebie… czyli 10,5 litra krwi!

Dnia 20 kwietnia 2015r. po raz pierwszy w tym roku szkolnym w naszej szkole została przeprowadzona akcja oddawania krwi. Została ona zainicjowana przez mgr Danutę Śniegoń i mgr Michała Morawczyńskiego. Wymiernym tego przejawem był wyjazd dnia 20 kwietnia do Regionalnego Centrum Krwiodawstwa w Nowym Targu. Uczestniczyło w niej 25 uczniów z klas drugich, trzecich i czwartych. Byli to: Kania Patryk, Węglarz Dawid, Zachwieja Mateusz, Janczy Kuba, Oskar Tarchała, Slowik Aleksander z klasy IVi, Bednarczyk Kinga z klasy IVd, Chmiel Artur, Knutelski Dawid, Kęska Piotr, Zachwieja Dawid, Regiec Damian, Groń Justyna z klasy IIIi, Olejarz Patryk, Suder Krzysztof z klasy IIi, Bednarczyk Aneta z klasy IIa, Emilanowicz Michał z klasy IIw oraz Pojasek Józef, Piszczek Dawid, Slowik Maciek, Sydoriak Bartosz, Wójcik Łukasz, Regiec Ireneusz z klasy IIIa . Każdy z nich oddał po 450 mil. krwi. Wszystkim serdecznie dziękujemy za ten prawdziwy dar serca. Warunkiem uczestnictwa w akcji honorowego krwiodawstwa było ukończone 18 lat (posiadanie dowodu osobistego) oraz dobry stan zdrowia.
Dziękujemy wszystkim uczestnikom akcji i chętnie będą widziani nowi uczestniczy.

Galeria

red. Danuta Śniegoń, Michał Morawczyński

1 komentarz

  • Nazwa 22 kwietnia 2015 at 20:54 - Reply

    Pięknie!!!!!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *