Nowe szkolne koło zainteresowań – serwis komputerowy

Lubisz majsterkować, naprawiać, udoskonalać? Twoje zainteresowania to sprzęt techniczny i komputery? Zgłoś się do nas. Zapraszamy do nowego koła zainteresowań. Jego działalność ma na celu w sposób rzeczywisty i praktyczny przybliżyć zasady działania serwisu i sklepu komputerowego. Ponadto będziesz mieć możliwość poznawania zasad jego organizacji i działania. W ten sposób nabędziesz tak potrzebne w realnych przypadkach doświadczenie i praktykę. Nasza szkoła posiada odpowiedni sprzęt i urządzenia dające możliwość organizacji takich zajęć. Zapisy do koła przyjmowane są do końca lutego 2016 roku u nauczycieli przedmiotów informatycznych: Pana Macieja Kordeczki i Pana Marka Ziemianka.
Koło świadczyć będzie usługi doradcze i serwisowe dla wszystkich uczniów naszej szkoły. Serwis nie świadczy usług związanych z zakupem części zamiennych i podzespołów komputera. Koszt zakupu części komputerowych pokrywa zleceniodawca. Działalność koła zainteresowań jest bezpłatna.

Zespół informatyków

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *