Nagroda Starosty Powiatu Nowotarskiego

Uroczyste wręczenie nagród dla najlepszych uczniów ze szkół Powiatu Nowotarskiego miało miejsce w siedzibie Starostwa Powiatowego w Nowym Targu 21 czerwca br. To najlepsi uczniowie otrzymali dyplomy i nagrody rzeczowe. Wśród najlepszych był Mateusz Pulka uczeń klasy III technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w Krościenku n.D. Otrzymał Nagrodę Starosty Powiatu Nowotarskiego za jedną z najwyższych średnich ocen spośród wszystkich uczniów Szkoły oraz wysoką frekwencję, rozwijanie swoich zainteresowań poprzez udział w konkursach szkolnych oraz pozaszkolnych, m.in.: Olimpiadzie Wiedzy o Żywieniu i Żywności, VII Międzyszkolnym Konkursie Nakrywania Stołów Okolicznościowych oraz Konkursie Fotograficznym, podejmowanie działań na rzecz społeczności szkolnej i środowiska lokalnego popularyzując tematykę zdrowego odżywiania, wzorowe wywiązywanie się z powierzonych obowiązków, wzorową postawę i wysoką kulturę osobistą.
Nagrody wręczał Starosta Powiatu Nowotarskiego Pan Krzysztof Faber.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *