Młodzież Zapobiega Pożarom

Dnia 4 marca 2015 roku w remizie OSP w Krościenku n. D przy współudziale Urzędu Gminy, Nadleśnictwa Państwowego i Pienińskiego Parku Narodowego odbył się Turniej Wiedzy Pożarniczej pod hasłem „Młodzież Zapobiega Pożarom”.

Celem odbywającego się cyklicznie Turnieju jest popularyzacja wśród młodzieży znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek pożaru, pogłębienie wiedzy na temat techniki pożarniczej, organizacji ochrony przeciwpożarowej oraz historii i tradycji ruchu strażackiego.

W rywalizacji naszą szkołę reprezentowały uczennice klasy I g: Aneta Sopata, Anna Gabryś, Karolina Warzecha. Najlepiej z nich zaprezentowała się Aneta Sopata, czego dowodem jest zajęcie 4 miejsca.

Gratulujemy sukcesu.

red. Elżbieta Zasucha

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *