Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w Indywidualnych Biegach Przełajowych

1 października 2014r. na terenach lotniska w Nowym Targu odbyły się Mistrzostwa Powiatu Nowotarskiego w indywidualnych biegach przełajowych. Organizatorem zawodów, jak co roku jest Powiatowe Centrum Kultury w Nowym Targu.

Naszą szkołę reprezentowali następujący uczniowie:

Rocznik 1997r.
Dziewczyny:
1. Hasior Natalia, kl. Ig
Chłopcy:
1. Ziemianek Rafał, kl. Ii

Rocznik 1996r.
Chłopcy:
1. Mateusz Mlak, kl. IIa

Rocznik 1994-1995r.
Chłopcy:
1. Rafał Babik, kl. IVi

Najlepiej wśród dziewcząt z naszej szkoły spisała się Rusin Sabina, która zajęła I miejsce. Z chłopców najlepiej spisał się Rafał Ziemianek, zajmując VII miejsce, pozostali chłopcy również bardzo dobrze pobiegli zajmując następujące miejsca: Mateusz Mlak VIII miejsce rocznik 96. Rafał Babik XI miejsce, rocznik 94-95r. Tym samym wszyscy wymienieni zakwalifikowali się do wojewódzkich biegów przełajowych, które odbędą się w Nowym Targu pod koniec kwietnia

Galeria

Opiekunami młodzieży byli nauczyciele wychowania fizycznego: Pani Danuta Śniegoń oraz Pan Michał Morawczyński.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *