Mamy sukces – XVIII Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016

Znamy już Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY 2016. Swoje miejsce w Rankingu mają najlepsze polskie szkoły ponadgimnazjalne. To te szkoły, w których zaczyna się dobra przyszłość młodzieży, gdyż dyplom dobrego technikum otwiera wiele drzwi. Takie właśnie szkoły wskazuje Ranking Szkół Ponadgimnazjalnych PERSPEKTYWY, który właśnie osiągnął dorosłość: to jego XVIII edycja. Przy tworzeniu Rankingu Techników brane są pod uwagę wyniki z matury z przedmiotów obowiązkowych (25 proc.), matury z przedmiotów dodatkowych (25 proc.), a także wyniki z egzaminu zawodowego (30 proc.) i sukcesy w olimpiadach (20 proc.).
Z dumą i radością informujemy, że Technikum w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek w roku 2016 znalazło się na 155 miejscu w Polsce oraz na 22 miejscu w województwie małopolskim. Tak wysokie miejsce uprawnia szkołę do posługiwania się zaszczytnym tytułem Srebrnej Szkoły 2016 w kategorii Najlepsze Technika w Polsce. Nasze Technikum zostało również wyróżnione w rankingu zdawalności egzaminów zawodowych w zawodzie kucharz, w którym wskaźnik zdawalności wyniósł 100%!

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *