Lista wniosków, które spełniły wymagania projektu budżetu obywatelskiego

Lista wniosków, które spełniły wymagania dopuszczenia do następnego etapu realizacji projektu uczniowskiego budżetu obywatelskiego w ZSZiP „To jest Moja Szkoła!”

Poniżej publikujemy listę wniosków, które spełniły wymagania dopuszczenia do następnego etapu realizacji projektu uczniowskiego budżetu obywatelskiego w ZSZiP „To jest Moja Szkoła!”. Etap ten potrwa od 23 maja do 3 czerwca. Polega on na przeprowadzeniu kampanii promocyjno – informacyjnej, czyli promowaniu pomysłów, które przeszły etap weryfikacji. Kampania powinna być przeprowadzona przez autorów pomysłów, na terenie szkoły, w formie plakatów, wykorzystania na przerwach szkolnego radiowęzła, ogłoszeń na szkolnej stronie www, lekcji wychowawczych, wos itp. Kampania promocyjna ma na celu zapoznanie wszystkich uczniów naszej szkoły ze zgłoszonymi pomysłami i zachęcenie ich do oddania swojego głosu na wybrany pomysł.
Po zakończeniu kampanii promocyjno – informacyjnej, w dniach od 6 do 10 czerwca odbędzie się głosowanie – wybór najlepszego pomysłu, który zostanie zrealizowany w szkole. Ogłoszenie wyników głosowania nastąpi 15 czerwca.

Lista wniosków:

Wniosek 1.
Tytuł pomysłu: „Dostosowanie auli do potrzeb”
Opis pomysłu: montaż elektrycznych rolet zewnętrznych na wszystkie okna w pomieszczeniu Aula
Autorzy pomysłu: Piotr Gruca, Krzysztof Suder

Wniosek 2.
Tytuł pomysłu: „Siłownia”
Opis pomysłu: zakup podstawowego sprzętu i urządzenie siłowni w pomieszczeniu obok sali 3 w starej szkole
Autorzy pomysłu: Dawid Syjud, Dominik Potaśnik

Wniosek 3.
Tytuł pomysłu: „Odpoczynek na przerwie”
Opis pomysłu: zakup poduszko-foteli na korytarz
Autorzy pomysłu: Jakub Gaweł, Michał Dyda

Wniosek 4.
Tytuł pomysłu: „Szafki pod klucz”
Opis pomysłu: zakup szafek ubraniowych do szatni (18 skrytek)
Autorzy pomysłu: Marcin Piszczek, Dominik Kasprzak

Wniosek 5.
Tytuł pomysłu: „Szafki szkolne”
Opis pomysłu: zakup szafek ubraniowych do szatni (12 skrytek)
Autorzy pomysłu: Wiktor Kordas, Rafał Dulak, Klaudia Pietrzyk, Dominik Łużny, Damian Janik, Mateusz Kaźmierczak

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *