Konkurs o ŚDM rozstrzygnięty!

Na szkolny etap konkursu „ŚDM w Pieninach i Gorcach” wpłynęło 23 prace. Jego celem było przypomnienie idei i historii Światowych Dni Młodzieży oraz promocja środowiska lokalnego, szczególnie piękna przyrody Pienin. W dniu 9 listopada komisja w składzie: p.Helena Kaźmierska, p.Agnieszka Tomczyk, s.Małgorzata Dyrek dokonała oceny tych prac w poszczególnych kategoriach: plastycznej i fotograficznej.

Dyplomy i nagrody zostały wręczone przez Panią Dyrektor Elżbietę Trojnarską następnego dnia, podczas akademii z okazji Święta Niepodległości. Wszystkie prace będą udostępnione zwiedzającym na wystawie w bibliotece szkolnej do końca listopada.
Dziękujemy za udział i gratulujemy wszystkim uczestnikom. A oto laureaci:

Kategoria plastyczna
1 miejsce – KATARZYNA WÓJCIK (kl. 4gh)
2 miejsce – SYLWIA KNUROWSKA (kl. 3ht)
3 miejsce – KAROLINA BAŃKOSZ (kl. 3g)
3 miejsce – MATEUSZ PULKA (kl. 3g)
Wyróżnienie – HONORATA ZAJĄC (kl. 3g)
Wyróżnienie – DAWID ZACHWIEJA (kl. 4i)

Kategoria fotograficzna
1 miejsce – MAGDALENA JANDURA (kl. 1gh)
2 miejsce – EWELINA MAJKRZAK (kl. 1gh)
3 miejsce – MARZENA KURNYTA (kl. 4gh)
Wyróżnienie – JUSTYNA GROŃ (kl. 4i)

s.Małgorzata Dyrek
Helena Kaźmierska

zobacz_galerie_zdjec

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *