Kolejny etap Konkursu o ŚDM rozstrzygnięty

Przypominamy, że pierwsza część konkursu „ŚDM w Pieninach i Gorcach” to etap szkolny, który przebiegał w dwóch kategoriach: plastycznej i fotograficznej. Kolejny etap – dekanalny (na terenie szkół sąsiednich parafii), w tych samych kategoriach, z rozdziałem na grupy wiekowe: gimnazjum i szkoły ponadgimnazjalne został zakończony. Prace oceniała niezależna komisja składająca się z p. Ewy Majerczak (artysta plastyk) i p. Anny Borkowskiej (fotografik). Nagrodzeni uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek to:

kategoria plastyczna:

  • miejsce drugie: Katarzyna Wójcik kl. IV gh,
  • miejsce trzecie: Sylwia Knurowska kl. III ht,
  • wyróżnienie: Honorata Zając kl. III g;

kategoria fotograficzna:

  • miejsce pierwsze: Justyna Groń kl. IV i,
  • miejsce drugie: Joanna Bańkosz kl. I gh,
  • miejsce trzecie: Magdalena Jandura kl. I gh,
  • wyróżnienie: Marzena Kurnyta kl. IV gh.

Uroczyste wręczenie nagród odbyło się 3 grudnia 2015 r. w Liceum Ogólnokształcącym w Krościenku nad Dunajcem.

Gratulujemy wszystkim Laureatom!

Helena Kaźmierska

P1090316 P1090319 P1090329

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *