Kilka słów o wycieczce klasy III h/t…

21 października 2015 roku uczniowie klasy III h/t wzięli udział w wycieczce klasowej. Miała ona dwa cele: zawodowy, ponieważ służyła pogłębieniu wiedzy z dziedziny hotelarstwa i turystyki oraz typowo rozrywkowy – druga część wycieczki poświęcona była na seans w kinie.

Uczniowie naszej szkoły wiedzę z zakresu branż, w których się kształcą, zdobywają na lekcjach w szkole, ale nie tylko. Często wykorzystywaną formą zdobywania praktycznej wiedzy są wycieczki zawodowe. Tak było i tym razem. Celem naszej podróży było Rytro i zwiedzenie tamtejszego hotelu „Perła Południa”. Po obiekcie położonym w malowniczym Beskidzie Sądeckim oprowadził nas jego dyrektor, Pan Wiesław Kosowski. W trakcie zwiedzania ciekawie opowiadał nie tylko o samym hotelu i jego historii, ale także przekazywał praktyczne informacje na temat zasad prowadzenia tego typu obiektu. „Perła Południa” położona na pięknie zagospodarowanej, czterohektarowej powierzchni, z licznymi atrakcjami wewnątrz, zrobiła na zwiedzających naprawdę duże wrażenie.

Jednym z ulubionych sposobów spędzania czasu na wycieczkach jest kino. Zwykle to uczniowie sami wybierają miejsce, do którego chcą udać się na seans. Tym razem zdecydowali się na sądecki Helios.

Wycieczka co prawda już za nami, ale emocje wciąż pozostają. Może warto więc pomyśleć o kolejnej.

R.K.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *