Karnawał zakończony…

Wtorek to ostatni dzień karnawału, który w tym roku był niezwykle krótki… Zakończyliśmy go w naszej szkole podwójną imprezą. Z inicjatywy Samorządu Uczniowskiego podczas przerw między lekcjami czynna była tzw. „Poczta Walentynkowa” oraz mini-kiermasz z serduszkami walentynkowymi, ozdobionymi ciekawymi cytatami o miłości. Życzenia dla bliskich osób zostaną przekazane adresatom w najbliższym czasie.

Natomiast wieczorem rozpoczęła się długo oczekiwana Dyskoteka karnawałowo-walentynkowa. Nie obyło się jednak bez niespodzianek – ok. 17.30 w Krościenku zapadła ciemność i cisza – na 40 minut brakło prądu! Z niecierpliwością oczekiwaliśmy na rozwój wydarzeń, ponieważ na podstawie informacji „z pewnych źródeł” dostawa prądu miała nastąpić dopiero o godz. 19.30! Niestety „groziło to” nawet odwołaniem zabawy. Na szczęście dla wszystkich św. Walenty – Patron zakochanych (i nie tylko! ) zadbał, aby wszyscy zgromadzeni w Auli ZSZiP bawili się jeszcze długo i szczęśliwie! A dzięki uprzejmości i cierpliwości pracowników obsługi szkoły mogliśmy zostać nieco dłużej…

Dziękujemy wszystkim za zakupienie biletów oraz pysznego ciasta podczas dyskoteki, ponieważ w ten sposób zasilony został budżet Samorządu Uczniowskiego. Wyrażamy wdzięczność również opiekunom, dzięki którym impreza przebiegała bezpiecznie i radośnie, a byli to: p. Joanna Majerczak, p. Maciej Kordeczka, p. Michał Morawczyński i s. Małgorzata Dyrek – opiekun SU.

oprac. Paulina Kozub, Rafał Ziemianek, s.Małgorzata Dyrek

zobacz_galerie_zdjec


Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *