„Juniorzy dla Seniorów” – pomóż w głosowaniu

„Juniorzy dla Seniorów”

Wolontariusze ZSZiP przygotowali inicjatywę „Juniorzy dla seniorów” i startują w konkursie na najlepszy projekt młodzieżowy, dofinansowany ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich.

– Każdy z nas jest inny, mamy różne charaktery i każdy wnosi do grupy coś innego. Razem tworzymy zgrany zespół uparcie dążący do celu. Dwoje spośród nas kształci się w zawodzie informatyka, a czworo – w profesji kucharza. Jednak nie chodzi tu o nasze zawodowe plany, tylko o to, co nosimy w swoich sercach: mnóstwo energii i chęci pomocy. Działamy, bo lubimy! – to słowa liderów grupy.

– Jak wiadomo – rzeczy do ulepszeń w okolicy można doszukiwać się tysięcy. My wzięliśmy na celownik Hospicjum w Grywałdzie. Przebywające tam pensjonariuszki są chore, smutne, znudzone monotonią życia. Mamy zamiar wywołać uśmiech na ich twarzach i zorganizować dla nich ciekawą wycieczkę.

Pomóż zrealizować naszą inicjatywę! „WEZMĘ UDZIAŁ” = ODDANY GŁOS
Im więcej głosów, tym większe dofinansowanie, które przekaże nam Stowarzyszenie Sursum Corda.

Kliknięcie „WEZMĘ UDZIAŁ” nie oznacza rzeczywiście aktywnego włączenia się w ten projekt, tylko wparcia nas w głosowaniu o dofinansowanie naszej akcji.
Zachęcamy do włączenia się w głosowanie i promocję tej akcji wśród swoich znajomych.

Zobacz filmik, dowiedz się więcej i zagłosuj/kliknij „wezmę udział” na nasz projekt.

https://www.facebook.com/events/497648763733398/

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *