Jest taki turniej…

2 marca 2016 roku uczniowie: Marzena Kurnyta z kl. IVg/h, Dawid Knutelski z kl. IV i oraz Ryszard Kasprzak z kl. II i/t reprezentowali naszą szkołę w eliminacjach gminnych Ogólnopolskiego Turnieju Wiedzy Pożarniczej pt. „Młodzież zapobiega pożarom”.
Organizatorem Turnieju był Zarząd Główny Związku Ochotniczej Straży Pożarnej RP, a jego uczestnikami uczniowie szkół podstawowych, gimnazjów i szkół ponadgimnazjalnych. Turniej w szczególności służy popularyzowaniu znajomości przepisów przeciwpożarowych, zasad postępowania na wypadek powstania pożarów, praktycznych umiejętności posługiwania się podręcznym sprzętem gaśniczym, poznawania tradycji i historii ochrony przeciwpożarowej.
Jego uczestniczy musieli wykazać się sporą wiedzą w tym zakresie. Składamy więc gratulacje laureatom, a naszym reprezentantom z klas maturalnych: Marzenie i Dawidowi życzymy połamania pióra na czekających ich w maju egzaminach.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *