Instalacja bocianiej kamerki internetowej

Wreszcie nastał ten szczęśliwy dzień – nasza szkoła nadaje na żywo w Internecie. Oczywiście jak na razie możemy tylko oglądać nasze bociany siedzące w gnieździe – ale może za jakiś czas – kto wie co jeszcze??!!
Ale zacznijmy od początku. Na początku był pomysł, potem była wycena, potem była burzliwa dyskusja na zebraniu Rady Pedagogicznej, potem była składka pieniędzy, potem była kamerka i wreszcie było podłączenie. To oczywiście w bardzo skróconej wersji. Chcielibyśmy tutaj podziękować wszystkim nauczycielom, oraz pracownikom obsługi naszej szkoła za dobrowolną składkę, z której mogliśmy sfinansować nasz pomysł.
Jak możecie oglądnąć na zdjęciach zrobionych podczas montażu – wcale to nie było łatwe przedsięwzięcie – ale daliśmy radę. Dzień po montażu, nasza kamerka przeszła test bojowy w ulewnym deszczu – nadal nadaje.
Na końcu zapraszamy wszystkich do oglądania naszej kamerki on-line klikając na baner na dole strony głównej (albo wybierając pozycję z rozwijanego menu), a będąc w szkole wpisując do przeglądarki – http://172.20.1.255. Za wszystkie przerwy w nadawaniu z góry przepraszamy. Pamiętajcie o zaznaczeniu pola „Anonimowy” , pobraniu komponentu i odświeżeniu przeglądarki!

Galeria

Informatycy.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *