Informacja dla Rodziców i Uczniów

Zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 18 kwietnia 2002 r. w sprawie organizacji roku szkolnego – Dz. U. Nr 46, poz. 432, z późn. zm. dni 22 – 31 grudnia 2014 r. są dniami zimowej przerwy świątecznej. Dzień 2 stycznia 2015 jest dniem wolnym od zajęć dydaktyczno – wychowawczych, zgodnie z § 5 cytowanego Rozporządzenia. W tym dniu szkoła organizuje zajęcia wychowawczo – opiekuńcze.
Uczniów zainteresowanych udziałem w zajęciach proszę o zgłoszenie tego telefonicznie do sekretariatu (18 262 30 12) w dniach poprzedzających.
Wszystkim Rodzicom i Uczniom ZSZiP życzę radosnych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku.

Elżbieta Trojnarska
Dyrektor ZSZiP

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *