Indywidualny Turniej Międzyklasowy Tenisa Stołowego w ZSZiP

W czwartek, 16 czerwca 2016r. o godz. 900 został rozegrany Indywidualny  Turniej Międzyklasowy  Tenisa Stołowego dziewcząt i chłopców. Miejscem rozgrywek była aula w Zespole Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko n/D. Zawody zostały zorganizowane przez nauczycieli wychowania fizycznego. Drużyny grały systemem „każdy z każdym”.

Do rywalizacji w kategorii chłopców przystąpiło 6 zawodników, natomiast w kategorii dziewcząt wystartowało 6 uczestniczek. Uczestnicy turnieju mieli do dyspozycji 3 stoły. W każdej z grup zawodników do końca toczyły się zacięte rozgrywki o zwycięstwo w turnieju a emocje udzielały się nawet doświadczonym graczom.

Turniej przebiegał w zdrowej, sportowej atmosferze na wysokim poziomie technicznym. Podczas zawodów można było zaobserwować duże zaangażowanie zawodników oraz prezentowaną przez nich postawę fair-play.

 

Klasyfikacja końcowa:

Kategoria dziewczęta:

1 – miejsce Sylwia Knurowska

2 – miejsce Karolina Nieć

3 – miejsce Katarzyna Czajka

 

Kategoria chłopcy:

1 – miejsce Rafał Ziemianek

2 – miejsce Krystian Bochnak

3 – miejsce Damian Waksmundzki

Dziękujemy wszystkim zawodnikom za uczestnictwo w turnieju. Tym samym zapraszamy do brania udziału w kolejnych imprezach.

zobacz_galerie_zdjec

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *