Eliminacje do Powiatowych Zawodów w Piłce Siatkowej

W dniu 30 stycznia 2015r. w sali gimnastycznej Liceum Ogólnokształcącego odbyły się eliminacje do Powiatowych Zawodów w Piłce Siatkowej Chłopców. Organizatorem zawodów był Koordynator Sportu PCK Nowy Targ, pan Józef Dyda. W zawodach brały udział reprezentacje następujących szkół: LO z Krościenka, Zespołu Szkół Zawodowych i Placówek z Krościenka, Prywatna Szkoła Zawodowa ze Szczawnicy oraz Zespół Placówek Oświatowych w Niedzicy. Obowiązywał system każdy z każdym.
Nasz zespół w składzie: Orkisz Piotr, Waksmundzki Patryk, Nowaczyk Dawid, Mastalski Adrian, Krzyśko Kamil, Chmiel Artur, Olejarz Patryk, Błażusiak Maciek, Potaśnik Dominik, Ziemianek Rafał, Waksmundzki Tomasz, Janczy Kuba, Knutelski Dawid, Podgórski Kamil oraz Racięga Kamil zajęli II miejsce.

Wyniki rozgrywek były następujące:
ZPO Niedzica – LO Krościenko 0:2
PSZ Szczawnica – ZSZiP Krościenko 0:2
PSZ Szczawnica – LO Krościenko 0:2
ZPO Niedzica – ZSZiP Krościenko 0:2
ZSZiP Krościenko – LO Krościenko 0:2
ZPO Niedzica – PSZ Szczawnica 0:2

Kategoria chłopców:
I. Miejsce – LO Krościenko
II. Miejsce – Zespół Szkół Zawodowych i Placówek Krościenko
III. Miejsce – Prywatna Szkoła Zawodowa Szczawnica
IV. Miejsce – Zespół Placówek Oświatowych w Niedzicy

Galeria

red. Michał Morawczyński

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *