Dzień Kobiet w ZSZiP…

W związku z tym, że ten dzień jest dniem szczególnym dla wszystkich Pań, w naszej szkole postanowiliśmy go uczcić nieco inaczej. Dwóch uczniów Technikum: Maciej Hebda z klasy drugiej oraz Grzegorz Owsianka z klasy trzeciej wyruszyło z koszem pełnym słodkich serduszek oraz życzeniami na teren Krościenka i Szczawnicy. W ten sposób chcieli zrobić niespodziankę wszystkim Paniom rozpoczynającym swój dzień pracy. W Krościenku nad Dunajcem odwiedzili między innymi Urząd Gminy, Ośrodek Zdrowia, Urząd Pocztowy, komisariat policji, lokalne instytucje handlowe oraz bank. Wszędzie przyjmowani byli z ogromnym zaskoczeniem, ale i radością.
Pojawili się także w Szczawnicy. Tam w charakterze wolontariuszy uczestniczyli w 10. już świętowaniu Dnia Kobiet. Rozdawali kupony na poczęstunek ufundowane przez Urząd Miasta i Gminy Szczawnica oraz słodkie serduszka – dzieło uczniów i nauczycieli naszej szkoły, stanowiące, jak się okazało, wspaniały prezent w tym szczególnym dniu. I tu od wszystkich spotkanych kobiet usłyszeli wiele ciepłych słów.
Dzisiejszy dzień był fantastyczną lekcją nie tylko dla naszych uczniów. Przypomniał, jak ważne jest obdarowywanie drugiego człowieka i ile radości potrafi dostarczyć taki gest.
Wszystkim Paniom dziękujemy za życzliwe, przyjęcie i jeszcze raz życzymy Wam
„Abyście odnalazły w bliskich osobach siłę i piękno stworzenia,
w otaczającym świecie radość istnienia
a kolorach, smakach i zapachach wielkość natchnienia.”

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *