Dzień Edukacji Narodowej tuż tuż…

Trwają przygotowania do Dnia Edukacji Narodowej, który w naszej szkole uroczyście obchodzony będzie 13 października. To szczególny dzień dla całej społeczności uczniowskiej. Obecność zaproszonych gości, byłych pracowników i przedstawicieli rodziców sprawiają, że jego organizacja jest zawsze sporym wyzwaniem  – mówi jedna z organizatorek tegorocznych obchodów. Nasi uczniowie mają jednak wiele zapału do pracy, często też mnóstwo dobrych pomysłów, więc, oprócz wytężonej pracy, bywa to też doskonała okazja do dobrej zabawy.

Jak będzie obchodzony popularny Dzień Nauczyciela w tym roku, na razie pozostaje tajemnicą. Na jej wyjaśnienie trzeba będzie poczekać do przyszłego tygodnia.

R.K.

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *