Dyskoteka powitalna!

20 września Samorząd Uczniowski zorganizował dyskotekę, która była okazją do powitania w naszej szkole nowych uczniów, czyli klasy pierwsze. Wydaje się, że zabawa udana, choć na początku trochę nieśmiało wchodzili na parkiet pierwsi tancerze… Jednak w trakcie imprezę „rozkręcili” niezawodni jak zawsze uczniowie z klasy 4i, a zakończenie pokazało, że warto było przyjść do ZSZiP na dyskotekę: kilka razy grano tzw. „ostatnią” piosenkę. Miłą niespodziankę zrobiła nam Pani Dyrektor swoimi odwiedzinami.

Dyskoteka była także pożegnaniem ustępującego Samorządu, ponieważ w najbliższym czasie odbędą się wybory nowego opiekuna SU oraz nowego przewodniczącego. Już dzisiaj zachęcamy do licznego udziału w głosowaniu.

Plakaty i bilety zaprojektował i wydrukował Dominik Kasprzak z klasy 3i, a dochód ze sprzedaży jest przeznaczony na cele Samorządu Uczniowskiego. Dziękujemy za obsługę sprzętu Arturowi Chmielowi z klasy 4i i Dawidowi Nowaczykowi z klasy 3w, a także nauczycielom, którzy sprawowali nad nami opiekę: pani Paulinie Plewie, panu Maciejowi Kordeczka, panu Michałowi Morawczyńskiemu i s.Małgorzacie Dyrek.

oprac.: Paulina Kozub, Rafał Ziemianek, s.Małgorzata Dyrek – opiekun SU

zobacz_galerie_zdjec_visited

Zostaw komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *